zamknąć

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

zamknąć X

Sungarden Dariusz Kaczmarczyk
   Not evaluated yet
 •  

  About Us

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. W naszych realizacjach często wykorzystujemy kamień, czy do stworzenia skalniaków, a często również, aby w piękny sposób umieścić wodę w ogrodzie. Niestety wielokrotnie napotkaliśmy wiele problemów ze znalezieniem odpowiadającego nam kamienia ogrodowego, który spełniałby nasze oczekiwania estetyczne, jak również był dostepny w ilości niezbędnej do realizacji naszego planu. Stąd firma SunGarden postanowiła udostępnić dla swoich klientów naszych dostawców kamienia i z przyjemnością możemy Państwu zaoferować najlepszy wybór kamienia w Krakowie i okolicach. . W naszych realizacjach często wykorzystujemy kamień, czy do stworzenia skalniaków, a często również, aby w piękny sposób umieścić wodę w ogrodzie w postaci wodospadów, oczek wodnych lub stawów. Wielu z naszych klientów po zaaranżowaniu i wykonaniu ogrodów prosi nas o pomoc w pielęgnacji i doglądaniu krzewów i drzew. Oferujemy również wycinkę drzew (metodą alpinistyczną oraz z wysięgnika) oraz koszenie trawy i wszystkie zabiegi zalecane do utrzymania pięknego trawnika. Zainteresowanych kompleksowymi usługami zakładania ogrodów pragniemy poinformować, że do naszej oferty dołączyły właśnie usługi brukarskie - na Państwa życzenie wykonamy niwelację terenu oraz ułożymy kostkę brukową. Polecamy swoje usługi.

 •  

  Payment Options:

  • Cash
 •  

  Opening Hours:

  Poniedziałek: 08:00 to 18:00
  Wtorek: 08:00 to 18:00
  Środa: 08:00 to 18:00
  Thursday: 08:00 to 18:00
  Piątek: 08:00 to 18:00
  Sobota: Closed
  Sunday: Closed
  Additional Info:Świadczymy usługi ogrodnicze dla klientów z miast takich jak: Kraków, Skawina, Wieliczka, Niepołomic
 •  Evaluations of Sungarden Dariusz Kaczmarczyk:
 •  

  Statistics:

  6wizyt
  435times listed
  0times contacted
 
Iwaszkiewicza 92, 32-406
Show on map
id0230003244840
Other search results for: Sungarden Dariusz Kaczmarczyk
REQUEST TO REMOVESungarden - Projektowanie i zakładanie ogrodów …
http://www.sungarden.pl/

Specjalizacją firmy Sungarden jest projektowanie i zakładanie ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy projekty ogrodów przydomowych i terenów zielonych. 

REQUEST TO REMOVERolexim
http://www.rolexim.com.pl/

Jesteśmy wiodącą firmą obsługującą fabryki mebli tapicerowanych i materacy w zakresie zaopatrzenia w komponenty produkcyjne 

REQUEST TO REMOVEWarszawa - Multi-floor - Posadzki przemysłowe, …
http://multi-floor.pl/

W ostatnim czasie Multi-Floor wykonała posadzki żywiczne w hali magazynowej Sungarden o powierzchni 8000 m2 w Malanowie. Ponadto posadzki dla firmy Bogutti o łącznej powierzchni 2500 m2 oraz dla f... 

REQUEST TO REMOVEŚwiatowa Architektura - Archinea | Nowoczesna …
http://archinea.pl/swiatowa-architektura/

Portal poświęcony Architekturze, Architekturze Wnętrz. Najnowsze projekty, nowoczesne domy jednorodzinne i najgłośniejsze inwestycje. 

REQUEST TO REMOVELouis Althea Beach - Cypr południowy Cypr - opis hotelu ...
https://www.tui.pl/wypoczynek/cypr/larnaka/louis-althea-beach-lca15018

Louis Althea Beach Cypr południowy Cypr Hotel Louis Althea Beach jest położony w miejscowości Protaras, 250 m od plaży. Obiekt dysponuje komfortowo wyposażonymi i przestronnymi apartamentami oraz... 

REQUEST TO REMOVEPoprawny montaż okapu kuchennego - ŁADNY DOM
http://ladnydom.pl/budowa/1,106585,9047298,Poprawny_montaz_okapu_kuchennego.html

Aby okap dobrze spełniał swoją funkcję musimy zadbać, by został właściwie podłączony do wentylacji i zamocowany na odpowiedniej wysokości. 

REQUEST TO REMOVEFundamenty krok po kroku - ŁADNY DOM
http://ladnydom.pl/budowa/1,106571,2553385.html

Najpewniejszym materiałem na fundamenty jest beton z wytwórni ułożony w deskowaniu, zagęszczony i pielęgnowany. Najczęściej jednak fundament muruje się z bloczków betonowych na zaprawie cementowej. 

REQUEST TO REMOVETUI FAMILY LIFE Aeneas Resort & Spa by Atlantica - Cypr ...
https://www.tui.pl/wypoczynek/cypr/larnaka/tui-family-life-aeneas-resort-spa-by-atlantica-lca20022

TUI FAMILY LIFE Aeneas Resort & Spa by Atlantica Cypr południowy Cypr Obiekt położony jest blisko piaszczystej plaży i znanego kurortu Ayia Napa. TUI FAMILY LIFE Aeneas to wymarzone miejsce dla rodzin. 

Sungarden Dariusz KaczmarczykIwaszkiewicza 9232-406ZakliczynMałopolskie728-466-270 http://static.tuugo.pl/images/66/337/sungarden_dariusz_kaczmarczyk_.jpg http://static.tuugo.pl/images/462/557/sungarden_dariusz_kaczmarczyk_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.