Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit ANS Tomasz Łoboda
     
 •  

  About Us

  ANS, dystrybutor nowoczesnego wyposażenia audiowizualnego zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego, dostarcza klientom urządzenia i akcesoria najwyższej jakości. Wśród dostępnych marek są wyłącznie te dające gwarancję solidności i niezawodności, kojarzone z innowacyjnością i praktycznymi rozwiązaniami. Ze sprzętem Panasonic, Sony, Ricoh czy Epson można stworzyć kino domowe, ale też salę konferencyjną na światowym poziomie.
  Dostępne urządzenia projekcyjne mają bardzo różnorodne parametry, co ułatwia dostosowanie modelu do potrzeb i konkretnych zadań. Projektory ultrakrótkoogniskowe znajdą zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach, zaś projektory instalacyjne, wyróżniające się dużą jasnością i wysokim kontrastem poradzą sobie w większych salach, jak również w przestrzeniach otwartych. Sprzęt wykonany jest z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, ma też bardzo trwałą obudowę zapewniającą bezpieczne użytkowanie. Niektóre modele posiadają filtry chroniące wnętrze przed pyłami i innymi zanieczyszczeniami.

 •  Evaluations of ANS Tomasz Łoboda:
 •  

  Statistics:

  10times viewed
  73times listed
 
Siekierkowska 8, 00-709
Show on map
id0230003250803
ANS Tomasz ŁobodaSiekierkowska 800-709WarszawaMazowieckie22 750 52 60 https://static.tuugo.pl/images/359/928/ans_tomasz_łoboda_.jpg https://static.tuugo.pl/images/359/928/ans_tomasz_łoboda_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.