Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit AS Partner Spółka z o.o.
     
 •  

  About Us

  Firma Merry Home powstała, aby dostarczać klientom z całej Polski wysokiej jakości narzędzia i materiały budowlane. Zakupy w popularnym sklepie internetowym realizują przedsiębiorcy z wielu różnych branż oraz klienci indywidualni, którzy chcą ułatwić sobie remont domu lub wyposażyć w profesjonalny sposób domowy warsztat.

  Jedną z proponowanych przez sprzedawcą kategorii produktowych są artykuły malarskie i glazurnicze. W sprzedaży można znaleźć takie wyroby jak bloczki ścierne do wygładzania ostrych krawędzi podczas montażu płytek, ręczne cykliny, folie ochronne, akcesoria do cięcia glazur, gąbki celulozowe oraz kliny montażowe.

  Internetowy sklep narzędziowy oferuje także sprzęt i akcesoria niezbędne do transportowania różnego rodzaju towaru w przestrzeniach magazynowych. Z bogatej gamy produktów klienci mogą wybrać między innymi urządzenia do pakowania, pasy transportowe, regały i pojemniki narzędziowe.

  MerryHome.pl to również niezwykle bogaty wybór maszyn dla właścicieli firm remontowo-budowlanych chcących świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wymagający klienci na pewno docenią pochodzące od renomowanych marek agregaty malarskie, wyciągarki, przecinarki, prasy, tokarki, betoniarki, strugarki i sprzęt do prac wodno-kanalizacyjnych.

  Doceniany przez klientów z różnych zakątków Polski sklep ogólnobudowlany to szereg godnych zainteresowania propozycji dla miłośników pięknych działek i ogrodów warzywnych. Osoby chcące zadbać o zielone przestrzenie na swojej posesji mogą zakupić wysokiej jakości agrowłókninę o różnych wymiarach, solidne trzonki i głowice do grabi, bębny do buraczarek, metalowe daszki do ogrodzeń, nożyce do krzewów i żywopłotów, środki do pielęgnacji kwiatów oraz kompostowniki.

 •  Evaluations of AS Partner Spółka z o.o.:
 •  

  Statistics:

  11times viewed
  67times listed
 
Aleja Jana Pawła II 27, 00-867
Show on map
id0230003250842
AS Partner Spółka z o.o.Aleja Jana Pawła II 2700-867WarszawaMazowieckie515 136 579 https://static.tuugo.pl/images/704/241/screenshot_2021-01-13_merryhome_pl_.jpg https://static.tuugo.pl/images/704/241/screenshot_2021-01-13_merryhome_pl_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.