•  

  About Us

  Marka Awaria24.com, działająca na terenie Jarocina, specjalizuje się w szybkim usuwaniu awarii różnego rodzaju podstawowych instalacji, w tym m.in. energetycznych, elektrycznych i hydraulicznych. Oferta natychmiastowego wsparcia technicznego jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i krajowych przedsiębiorstw. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy, którzy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, są w stanie pracować w każdych warunkach. Firma posiada niezawodne agregaty prądotwórcze, piły do cięcia rur, a także urządzenia przeznaczone do przeprowadzenia końcowych testów szczelności i sprawności naprawianych instalacji. 
  Ponadto marka wykorzystuje wysokiej jakości części zamienne i materiały pochodzące od sprawdzonych dostawców. Klienci mogą zamówić wybrane produkty w sklepie online. Sprzedawca proponuje produkty z takich kategorii, jak:
  • armatura spawana,
  • kołnierze (luźne ocynkowane, zaślepiające),
  • kształtki (doczołowe, elektrooporowe i żeliwne),
  • opaski specjalistyczne (m.in. naprawcze do rur),
  • podejścia stalowe (stosowane podczas doprowadzenia przyłącza gazowego do budynku),
  • przejścia PE/stal (umożliwiają łączenie rur instalacji przemysłowych, m.in. wodnych i gazowych),
  • śruby.
  Jarocińskie przedsiębiorstwo prowadzi również wypożyczalnię sprzętu. W ofercie dostępne są agregaty prądotwórcze, zgrzewarki doczołowe i elektrooporowe, kompresory olejowe i korki pneumatyczne. Firma świadczy także usługi transportowe, dysponując bogatą flotą i zatrudniając przeszkolonych i doświadczonych kierowców. Usługa dotyczy szybkiego i bezpiecznego transportu towarów ciężkich z magazynu klienta prosto pod adres wskazany przez zleceniodawcę. Poza pojemnymi i nowoczesnymi pojazdami, poddawanymi regularnym przeglądom, marka posiada także sprzęt do załadunku i przenoszenia ciężkich i wielogabarytowych materiałów.
  Zgłoszenia awarii są przyjmowane telefonicznie oraz e-mailowo. Zasięg działania firmy obejmuje cały kraj. Na stronie awaria24.com można zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz licznymi zdjęciami przedstawiającymi dotychczas wykonane prace naprawcze.

 •  Evaluations of Awaria24 com:
 •  

  Statistics:

  14times viewed
  24times listed
 
ul. Wrocławska 114b, 63-200
Show on map
id0230003255991
Awaria24 comul. Wrocławska 114b63-200JarocinWielkopolskie600741109 https://static.tuugo.pl/images/434/327/awaria24_com_.jpg https://static.tuugo.pl/images/434/327/awaria24_com_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.