Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

 •  

  About Us

  Przedsiębiorstwo Baster Garage od wielu lat zajmuje się auto detailingiem. Na udaną współpracę mogą liczyć zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi chcący dokonać naprawy lub renowacji poszczególnych elementów w swoich pojazdach.
  Fachowcy wykonują na przykład profesjonalne mycie samochodów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz sprawdzonych preparatów, dzięki czemu każdy może zadbać o odpowiedni wygląd swojego auta. Ponadto warszawska firma oferuje pokrycie karoserii specjalnymi ochronnymi powłokami ceramicznymi, które zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniowaniem słonecznym i wilgocią. Inną godną uwagi propozycją jest renowacja lakieru, co może przywrócić przyjemny dla oka wygląd pojazdu. Baster Garage zajmuje się także usuwaniem wgnieceń metodą PDR, która stanowi coraz popularniejszą alternatywę dla szpachlowania i lakierowania. Przedsiębiorstwo z Warszawy ma do zaoferowania też przyciemniane szyb, montaż folii do zmiany koloru lakieru oraz renowację tapicerki samochodowej.
  Baster Garage funkcjonuje na rynku również jako warsztat samochodowy. Firma oferuje nie tylko bieżący serwis. Klienci mogą skorzystać z nowoczesnej diagnostyki komputerowej, co pozwala szybko wykryć ewentualne usterki poszczególnych elementów elektronicznych w pojeździe. Inne propozycje z tej kategorii to:
  • wymiana oleju,
  • wymiana klocków hamulcowych,
  • serwis i naprawa klimatyzacji.
  Z oferty Baster Garage skorzystać mogą także entuzjaści tuningu mechanicznego. Firma zajmuje się spawaniem dolotów, montażem części o charakterze sportowym, wzmacnianiem karoserii oraz kompleksową budową pojazdów przeznaczonych do motosportów.
  Kolejną usługą proponowaną przez Baster Garage jest sprzedaż opon oraz usługi wulkanizacyjne, takie jak przechowywanie opon, wymiana opon na montażownicy bezłyżkowej oraz naprawa i utylizacja opon nienadających się już do użytku.

 •  Evaluations of Baster Garage:
 •  

  Statistics:

  9times viewed
  16times listed
 
Górczewska 259, 01-459
Show on map
id0230003253543
Baster GarageGórczewska 25901-459WarszawaMazowieckie577 526 666 https://static.tuugo.pl/images/763/366/screenshot_2022-01-04_at_10-36-18.jpg https://static.tuugo.pl/images/763/366/screenshot_2022-01-04_at_10-36-18.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.