Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Biuro Nieruchomości KING
     
 •  

  About Us

  BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska to doświadczone biuro nieruchomości mieszczące się w Szczecinie. Podmiot świadczy swoje usługi na rynku od 2007 r. Zespół tworzony jest przez specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach branżowych, sympozjach czy kursach. Dlatego jest to kadra fachowców, przed którymi obrót obiektami i gruntami nie kryję żadnych tajemnic.
  Największą zaletą pracowników jest ich indywidualne podejście do wszystkich zleceń. Dzięki temu ekipa nie działa w sposób rutynowy. Wszelkie zamówienia realizowane są z uwzględnieniem konkretnych oczekiwań danego klienta. Zanim obsługa przystąpi do wyszukiwania optymalnej oferty, zbiera szczegółowy wywiad od kontrahenta, żeby doskonale poznać jego potrzeby oraz wizje.
  Obsługiwane są dwie strony. Agencja nieruchomości przyjmuje do obrotu zarówno propozycje podmiotów sprzedających, jak i oferuje pomoc klientom, którzy poszukują wymarzonego mieszkania, działki czy domu jednorodzinnego. Przedsiębiorstwo pomaga zatem znaleźć kupca i sprzedać lokal na korzystnych warunkach. Zawsze wyszukiwana jest nieruchomość, która będzie idealnie pasowała do potencjalnego kupca.
  W biurze udostępniane są ogłoszenia dotyczące obiektów o wszystkich standardach. Coś dla siebie znajdą osoby chcące zamieszkać w zwykłym mieszkaniu blokowym, ale też ci, których ambicje dotyczą ekskluzywnych apartamentów.
  Użytkownicy mogą zlecić fachowcom selekcję oraz polecenie najodpowiedniejszych anonsów, ale możliwe jest również samodzielne zapoznanie się z niektórymi propozycjami. Na stronie działa bardzo wygodna w obsłudze wyszukiwarka. Jest ona wyposażona w wiele filtrów pozwalających zawęzić wyniki jedynie do tych ofert, które odpowiadają zapotrzebowaniu. Użytkownik może szukać np. wg. interesującego go metrażu, zakresu cen, ilości pokoi, lokalizacji czy rodzaju transakcji (wynajem, sprzedaż).
  Biuro nieruchomości słynie z oferowania najkorzystniejszych warunków w Szczecinie, dzięki temu cieszy się pozytywnymi opiniami.

 •  Evaluations of Biuro Nieruchomości KING:
 •  

  Statistics:

  6times viewed
  37times listed
 
Jagiellońska 18/1, 70-362
Show on map
id0230003250426
Biuro Nieruchomości KINGJagiellońska 18/170-362SzczecinZachodniopomorskie91-820-26-26 https://static.tuugo.pl/images/552/466/biuro_nieruchomości_king_.jpg https://static.tuugo.pl/images/552/466/biuro_nieruchomości_king_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.