Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Biuro Wyceny Nieruchomości Aneta Dembska
     
 •  

  About Us

  Biuro Wyceny Nieruchomości Aneta Dembska od lat działa z sukcesami na poznańskim oraz ogólnopolskim rynku, zapewniając swoim klientom wysokiej jakości obsługę. Główne obszary działania firmy koncentrują się na wycenie gruntów oraz obiektów, jednakże do tego nie ogranicza się jej aktywność. Klientami są osoby prywatne, podmioty gospodarcze, kancelarie prawne, deweloperzy czy organa administracji publicznej i samorządowej. Każdy, komu może zależeć na rzetelnym oszacowaniu wartości określonego obiektu czy terenu. Należy podkreślić, że uzyskane w ten sposób dane na temat przedmiotowej nieruchomości mogą stanowić podstawę także dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych. Rzeczoznawca posiada bowiem wszelkie niezbędne uprawnienia, a efekty dokonanych audytów są powszechnie honorowane w całym kraju.
  W praktyce zakres działań, których podejmuje się biuro z Poznania jest jednak szerszy. Obejmuje on łącznie następujące usługi:
  • wycenę nieruchomości na podstawie przewidzianych prawem dokumentów (m.in. akt notarialny, wypis z rejestru gruntów),
  • wycenę przedsiębiorstw oraz należących do nich dóbr,
  • wycenę szeroko pojętych dóbr materialnych i niematerialnych, w tym tzw. dóbr prawnych,
  • doradztwo i analizy związane z rynkiem nieruchomości w Polsce.
  Nad każdym ze zleceń czuwają doświadczeni fachowcy, którzy znaleźli się w zespole biura. Na jego czele stoi specjalistka z ogromnym doświadczeniem, która na co dzień udziela się także jako biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu – oczywiście wyspecjalizowany w temacie wyceniania wartości nieruchomości. Połączenie wykształcenia i rozległej praktyki zawodowej z młodością i świeżym podejściem sprawia, że efekty podejmowanych działań zawsze odpowiadają oczekiwaniom klientów.

 •  Evaluations of Biuro Wyceny Nieruchomości Aneta Dembska:
 •  

  Statistics:

  10times viewed
  40times listed
 
Milczańska 18i lok.9, 61-131
Show on map
id0230003251227
Biuro Wyceny Nieruchomości Aneta DembskaMilczańska 18i lok.961-131PoznańWielkopolskie501 056 501 https://static.tuugo.pl/images/978/721/screenshot_2021-02-15_biuro_wyceny_nieru.jpg https://static.tuugo.pl/images/978/721/screenshot_2021-02-15_biuro_wyceny_nieru.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.