Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Centrum rehabilitacyjne FitFi
     
 •  

  About Us

  Centrum rehabilitacyjne FitFi to klinika, której celem jest pomaganie pacjentom z różnymi schorzeniami mięśniowo-szkieletowymi, neurologicznymi, ortopedycznymi oraz urazami po zabiegach i wypadkach.

  FitFi zostało utworzone w 2014 roku przez dwóch - młodych jeszcze studentów medycyny, którzy w trakcie studiów zrozumieli jak ważna jest rehabilitacja w powrocie do zdrowia. W ciągu minionych 5 lat Centrum rehabilitacyjne FitFi z sukcesem wyleczyło ponad 5000 pacjentów stale przy tym rozwijając swoją ofertę i posiadaną infrastrukturę. Jesteśmy niezwykle dumni z przepracowanego w ten sposób czasu i zdobytych osiągnięć, ale na tym nie poprzestaniemy. Nieustannie dążymy do poprawy stanu zdrowia naszych podopiecznych, również tych u których zawiodły standardowe metody i leczenia odmawiają im inne kliniki. Z tego też powodu stawiamy na ciągły rozwój, jesteśmy głodni wiedzy i pracujemy nad tym aby stać się jak najlepszymi specjalistami.

  Cechą wyróżniającą Centrum FitFi od innych podobnych klinik jest wysoce indywidualne podejście do każdego z naszych pacjentów. Oferujemy każdemu z nich indywidualnie dopasowany program rehabilitacyjny oraz ciągły dostęp do naszej kadry. Posiadamy odpowiedzialny zespół, który składa się z fizjoterapeutów, kręgarzy oraz trenerów personalnych, którzy każdego dnia pracują nad poprawą stanu zdrowia naszych pacjentów.

  Do naszej kliniki zapraszamy wszystkich chcących poprawić stan swojego zdrowia. Zajmujemy się rehabilitacją ludzi znajdujących się w każdej grupie wiekowej - zaczynając od niemowląt przez dzieci aż po dorosłych i seniorów. Wszystko po to aby podnieść ich jakość życia. Z naszego doświadczenia doskonale wiemy, że bardzo ważne jest jak najszybsze rozpoczęcie rehabilitacji aby uniknąć poważnej niepełnosprawności w przyszłości.

 •  

  Payment Options:

  • Visa
  • Master Card
 •  

  Opening Hours:

  Monday: 07:00 to 20:00
  Tuesday: 07:00 to 20:00
  Wednesday: 07:00 to 20:00
  Thursday: 07:00 to 20:00
  Friday: 07:00 to 20:00
  Saturday: 08:00 to 14:00
  Sunday: Closed
 •  Evaluations of Centrum rehabilitacyjne FitFi:
 •  

  Statistics:

  1592times viewed
  3580times listed
  0times contacted
 
Miechowska 21, 30-055
Show on map
id0230003247705
Other search results for: Centrum rehabilitacyjne FitFi
REQUEST TO REMOVECentrum.cz
https://www.centrum.cz/

Centrum.cz je český internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby. 

REQUEST TO REMOVEWitaminy Centrum - kompleksowe zestawy witamin
https://www.witaminy-centrum.pl/

Centrum Special Witamina D Witamina D jest szczególnie istotna - wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni, jest ważna dla zapewnienia właściwej mineralizacji kości, bierze udział w procesach przemiany materii, a także wspiera metabolizm wapnia i fosforu. 

REQUEST TO REMOVEBezpieczeństwo Danych - certum.pl
https://www.certum.pl/pl/

CERTUM - Powszechne Centrum Certyfikacji. Podpis elektroniczny dla płatników składek ZUS. Certyfikaty kwalifikowane, zaufane certyfikaty niekwalifikowane. … 

REQUEST TO REMOVESieć sklepów spożywczych | Delikatesy Centrum
https://www.delikatesy.pl/

Delikatesy Centrum – sklep z Twojego sąsiedztwa, w którym znajdziesz zawsze świeże produkty dostarczone przez sprawdzonych lokalnych dostawców. Soczyste owoce i warzywa, wyśmienite ryby, mięso i wędliny, pyszny nabiał – wszystko, co potrzebujesz, by stworzyć pożywne śniadanie lub tradycyjny obiad dla całej rodziny. Artykuły w sieci Delikatesy Centrum zawsze są wysokiej ... 

REQUEST TO REMOVECentrum Medyczno-Diagnostyczne - Poradnia lekarzy specjalistów
https://centrum.med.pl/

Serdecznie zapraszamy do placówki Centrum Medyczno-Diagnostycznego. Świadczymy usługi medyczne dla klientów indywidualnych oraz firm. 

REQUEST TO REMOVEStrona główna : Centrum Nauki Kopernik
http://www.kopernik.org.pl/

Największe centrum nauki w Polsce. Naszą misją jest inspirowanie do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. 

REQUEST TO REMOVEPrywatna opieka medyczna | Centrum Medyczne Damiana Warszawa
https://www.damian.pl/

Prywatna opieka medyczna | Centrum Medyczne Damiana Warszawa 

REQUEST TO REMOVECentrum.sk
https://www.centrum.sk/

ONLINE Pokračuje súd v prípade falšovania zmeniek: Kočnera môže POTOPIŤ táto žena! Boli spolu iba pár sekúnd! Martinkovi (2) zomrela mama hneď po narodení, s otcom sú na tom zle 

REQUEST TO REMOVERadio Centrum Lublin - Najwięcej rocka!
https://centrum.fm/

Akademickie Radio Centrum Lublin - 98.2 FM Wydarzenia z Lublina, Muzyka, Kultura, Sport 

REQUEST TO REMOVECentrum Inicjatyw Senioralnych | Strona główna
http://www.centrumis.pl/

Wolontariat osób dojrzałych i starszych oraz wolontariat międzypokoleniowy w Centrum. Ciekawe informacje, publikacje i materiały dotyczące wolontariatu 50+. Senioralni. Poznań To jesienny cykl wykładów, warsztatów, wycieczek, koncertów i drzwi otwartych w przeróżnych miejscach posiadających ofertę skierowaną do seniorów. 

Centrum rehabilitacyjne FitFiMiechowska 2130-055KrakówMałopolskie658695365 https://static.tuugo.pl/images/294/934/centrum_rehabilitacyjne_fitfi_.jpg https://static.tuugo.pl/images/251/685/centrum_rehabilitacyjne_fitfi_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.