Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Chińskie nazwy - Trademark Partners
     
 •  

  About Us

  Trademark Partners to zespół ekspertów wyspecjalizowanych w ochronie znaków towarowych w Chinach i innych państwach Azji dalekowschodniej. Specjalność Trademark Partners to rejestracja marek , a także ich odzyskiwanie w przypadku, gdy nieuprawnione osoby trzecie je zarejestrowały wbrew woli prawowitego właściciela. Profesjonalnie kreują również chińskie odpowiedniki brzmień marek. Trademark Partners to zespół specjalistów, o kompetencjach nie tylko z zakresu ochrony marek, ale także prowadzenia biznesu w Chinach. Zespół dysponuje dużą wiedzą prawniczą, bowiem partnerami w projekcie są doświadczeni adwokaci oraz rzecznicy patentowi. Trademark Partners wyróżnia długoletnie doświadczenie, lokalna prezencja w Chinach i sukcesy, które mają już na swoim koncie.

 •  Evaluations of Chińskie nazwy - Trademark Partners:
 •  

  Statistics:

  20times viewed
  113times listed
  0times contacted
 •  

  Keywords:

  Business & Professional Services, Znaki Towarowe, Business & Professional Services Straszyn, Znaki Towarowe Straszyn

  Chińskie nazwy - Trademark Partners - Straszyn - Pomorskie - trademark.partners

 
Jowisza 2A lok.4, 83-010
Show on map
id0230003253530
Chińskie nazwy - Trademark PartnersJowisza 2A lok.483-010StraszynPomorskie536 079 310 https://static.tuugo.pl/images/132/632/trademarkpartners_.jpg https://static.tuugo.pl/images/132/632/trademarkpartners_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.