Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit CodeAgency pl Sp. z o.o.
     
 •  

  About Us

  CodeAgency.pl Sp. z o.o. to doświadczona bydgoska firma tworząca aplikacje mobilne, realizująca wyzwania graficzne, a także opracowująca i wykonująca nowoczesne i perswazyjnie oddziałujące strony internetowe. Agencję interaktywną tworzą pasjonaci szeroko rozumianego marketingu internetowego, którzy od lata działają w swoich branżach, dostarczając klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Projektowanie aplikacji mobilnej wymaga świeżego i indywidualnego podejścia do zagadnienia. Każde oprogramowanie musi być inne, bo jego założeniem jest odpowiadanie na odmienne oczekiwania i udostępnianie skutecznych narzędzi do działania innym grupom odbiorców. Dlatego wybór fachowców z tego przedsiębiorstwa stanowi gwarancję uzyskania optymalnego efektu. Wszystkie prace wykonywane są przez ekipę z maksymalnym zaangażowaniem wynikającym z pasji tworzenia. Zespół nigdy nie kieruje się rutyną i nie powiela utartych schematów.
  Profesjonaliści oferują indywidualne nastawienie do zlecenia i proponują aplikacje mobilne na zamówienie. Oznacza to, że każda realizacja powstaje na podstawie szczegółowego wywiadu z kontrahentem, który określa dokładnie swoje oczekiwania i charakteryzuje grupę docelowych użytkowników. Na bazie tych informacji pracownicy przystępują do projektowania komfortowych rozwiązań na telefon, uwzględniając zarówno potrzeby zleceniodawcy, jak i preferencje jego klientów. Powstała koncepcja zawsze jest dokładnie dyskutowana z podmiotem zamawiającym, który zyskuje możliwość zaproponowania pewnych zmian.
  Specjaliści przystępują do tworzenia dopiero po uzyskaniu akceptacji. Kiedy aplikacja jest już gotowa, następuje faza bardzo rzetelnych testów, które pozwalają znaleźć słabe punkty wpływające np. na niepłynne funkcjonowanie poszczególnych narzędzi, długie wgrywanie podstron i zawieszanie się oprogramowania. Dzięki temu finalna wersja produktu jest stabilna, działa szybko, a użytkownik może cieszyć się komfortową obsługą.
  W ofercie znajdują się aplikacje mobilne na system Android oraz IOS. Mogą to być narzędzia dla biznesu, małych i dużych firm oraz kontrahentów prywatnych.
  Przedsiębiorstwo wykonuje też spersonalizowane witryny internetowe. Są one responsywne i intuicyjne w obsłudze. Przede wszystkim jednak wyróżniają się estetyczną szatą graficzną. Dzięki temu pełnią one funkcję zarówno wizytówki budującej pozytywny wizerunek danej marki, jak i perswazyjnego narzędzia marketingowego np. zwiększającego sprzedaż. Projektowanie stron internetowych odbywa się z uwzględnieniem profilu branży, w jakiej działa kontrahent oraz charakterystyki jego docelowych klientów.
  Ekipa proponuje też pracę nad identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, która pozwalających zaistnieć na rynku. Można też skorzystać z pomocy w tworzeniu pięknego logo dla firmy. Realizacje graficzne są estetyczne, przykuwają wzrok i wywołują przyjemne skojarzenia. Artyści wykonują zarówno nowoczesne oraz rozbudowane wzory, jak i przygotowują propozycje wykorzystujące tradycyjne style. Klient może dokładnie określić, czego oczekuje. Przyjmowane są zlecenia na opracowanie plakatów, ulotek, biuletynów, symboli przedsiębiorstw oraz wielu innych.
  Osoby zainteresowane współpracą mogą zapoznać się z przykładowymi realizacjami, jakie zespół przygotował do tej pory. Na witrynie umieszczone jest portfolio prezentujące umiejętności specjalistów.

       |   Our company in social networks

 •  Evaluations of CodeAgency pl Sp. z o.o.:
 •  

  Statistics:

  5times viewed
  33times listed
 
Królowej Jadwigi 18, 85-231
Show on map
id0230003250412
Other search results for: CodeAgency pl Sp. z o.o.
REQUEST TO REMOVECODEAGENCY - Aplikacje mobilne Android, iOS dla firm i ...
https://codeagency.pl/

contact@codeagency.pl. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz. Ostatnie posty. Tworzenie aplikacji mobilnych na Android, IOS 10 marca, 2019. Poznaj naszą firm ... 

REQUEST TO REMOVEIle kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej ... - CODEAGENCY
https://codeagency.pl/ile-kosztuje-stworzenie-aplikacji-mobilnej/

contact@codeagency.pl. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz. Ostatnie posty. Tworzenie aplikacji mobilnych na Android, IOS 10 marca, 2019. Poznaj naszą firm ... 

REQUEST TO REMOVEcoming soon - Code Agency | Full Service Internet …
https://codeagency.be/

We are preparing our new website 95% Questions? Inquiry? Let's chat! sales@codeagency.be+32 11 917 912 Or use our contact form * By submitting this form you agree with the storage and processing of your personal data according our privacy policy 

REQUEST TO REMOVEProjektowanie aplikacji mobilnej - CODEAGENCY - pup-koscian.pl
https://pup-koscian.pl/firma/post/codeagency

CODEAGENCY 85-231 Bydgoszcz, Królowej Jadwigi 18 Numer telefonu: 517 352 715. Ocena firmy: (0 z 0 głosów) 

REQUEST TO REMOVECODEAGENCY - Tworzenie aplikacji mobilnych - https ...
https://richthofen.pl/firmy-w-bazie/codeagency

CODEAGENCY Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz Tel: 517 352 715. Oceń firmę (0 z 0 głosów) 

REQUEST TO REMOVECODEAGENCY : firm-ranking.pl
https://firm-ranking.pl/ocena-firmy/codeagency

ul. Królowej Jadwigi 18, 85-231 Bydgoszcz — Telefon: 517 352 715. https://codeagency.pl/ Social Media: Zgłoś wpis do moderacji 

REQUEST TO REMOVECodeAgency.pl Sp. z o.o. – aplikacje na Androida w Google Play
https://play.google.com/store/apps/dev?id=5838202663692232761&hl=pl

CodeAgency.pl Sp. z o.o. Pobierz aplikację Sunrise Festival i bądź z nami na bieżąco. DzienSzkolny.pl - Plan lekcji. CodeAgency.pl Sp. z o.o. Stwórz własny, mobilny plan lekcji, a następnie dziel się nim ze znajomymi. Dodatkowe informacje. Deweloper. 

CodeAgency pl Sp. z o.o.Królowej Jadwigi 1885-231BydgoszczKujawsko-Pomorskie517 352 715 https://static.tuugo.pl/images/84/916/codeagency_pl_sp_z.jpg https://static.tuugo.pl/images/84/916/codeagency_pl_sp_z.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.