Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Delicadent Sp. z o.o. Sp. k.
     
 •  

  About Us

  Szeroka oferta kliniki stomatologicznej Delicadent obejmuje zarówno leczenie zachowawcze, profilaktykę, jak i leczenie kanałowe w Poznaniu. Cennik usług zamieszczony jest na stronie internetowej gabinetu. Korzystne pakiety wizyt mają na celu nie tylko obniżyć wydatki na leczenie, jakie ponosi pacjent, ale też skłonić go do regularnego odwiedzania gabinetu stomatologicznego.

  W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu implantologii i protetyki. Pacjenci mający braki w uzębieniu lub pozbawieni go całkowicie mogą liczyć na profesjonalne uzupełnienie. Implanty zakładane są po wcześniejszym bardzo dokładnym badaniu, między innymi z zastosowaniem tomografu komputerowego 3D. Dzięki temu lekarz ma pełny obraz układu szczęki, jej stanu i może prawidłowo rozplanować poszczególne etapy leczenia. Zabiegi uzupełniania kości, takie jak podniesienie dna zatoki czy odbudowa kości z zastosowaniem specjalnych materiałów zastępczych, pozwalają na użycie implantów nawet w trudnych przypadkach. Dodatkowo podczas wizyt pacjent ma możliwość skorzystania z zabiegów ozonowania jamy ustnej lub z terapii fotodynamicznej. Metody te zapobiegają rozwojowi bakterii chorobotwórczych, poprawiają kondycję dziąseł i przyspieszają gojenie.

  Gabinet protetyczny również oferuje pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Protezy wykonywane przez specjalistę wyróżniają się wysoką precyzją i doskonałym dopasowaniem. Kolor zębów uzupełniających jest dobierany z największą dokładnością, tak aby nie odróżniał się od barwy naturalnego uzębienia. Dzięki temu protezy wyglądają bardzo estetycznie.

  Placówka zajmuje się także stomatologią estetyczną, której zadaniem jest przywracanie ładnego wyglądu zębów. W ofercie znajdują się zabiegi wybielające, regenerujące szkliwo, ale także polegające na zastosowaniu licówek ceramicznych lub kompozytowych. Licówki są najlepszym rozwiązaniem w przypadku pęknięcia lub widocznego uszkodzenia siekaczy oraz kłów.

 •  Evaluations of Delicadent Sp. z o.o. Sp. k.:
 •  

  Statistics:

  7times viewed
  58times listed
 
Poznańska 5, 60-848
Show on map
id0230003251612
Delicadent Sp. z o.o. Sp. k.Poznańska 560-848PoznańWielkopolskie537 647 004 https://static.tuugo.pl/images/542/899/screenshot_2021-04-07_dentysta-_stomatol.jpg https://static.tuugo.pl/images/542/899/screenshot_2021-04-07_dentysta-_stomatol.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.