Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit DRE Sp. z o.o.
     
 •  

  About Us

  DRE to polska firma, która działa na terenie całej Europy – tworzone przez nią produkty dostępne są w kilkunastu krajach. Ceniona marka oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Do wyboru jest mnóstwo modeli zróżnicowanych zarówno pod względem konstrukcji, jak i wzornictwa. Producent proponuje takie rodzaje jak:
  • szklane,
  • techniczne,
  • płytowe,
  • ramowe,
  • przesuwne,
  • składane,
  • wejściowe.
  W bogatym katalogu produktowym można znaleźć warianty idealne pasujące do przestrzeni domowej, na przykład do łazienki, kuchni, salonu czy sypialni. W ofercie nie brakuje też propozycji dla obiektów firmowych, na przykład biur i gabinetów. Wszystkie produkty powstają z najwyższej klasy certyfikowanych surowców, które dostarczane są przez zaufane przedsiębiorstwa. W czasie produkcji wykorzystywane są takie materiały jak wysokogatunkowe drewno, stal nierdzewna czy odporne na zarysowania szkło.
  Drzwi DRE to nie tylko przyciągający wzrok design, lecz także starannie przemyślana konstrukcja bazująca na innowacyjnych rozwiązaniach. Polska marka dysponuje autorskimi technologiami, które sprawiają, że poszczególne produkty są funkcjonalne i wytrzymałe. Dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu polskie przedsiębiorstwo jest otwarte na współpracę z inwestorami z rynku nieruchomości. W zakładzie znajdują się cztery działy produkcji drzwi oraz trzy linie lakiernicze i pięć linii produkcji ościeżnic. Takie możliwości zapewniają szybką realizację nawet bardzo dużych zamówień. Klient może zdecydować się na wybór klasycznych modeli lub antywłamaniowych w zależności od specyfiki swojego projektu.
  Firma DRE często współpracuje też z architektami wnętrz, dlatego przygotowała dla nich specjalną ofertę w celu ułatwienia wyboru produktów pasujących do konkretnej aranżacji. W asortymencie regularnie pojawiają się nowe kolekcje inspirowane najnowszymi trendami. Nowatorskie technologie sprawiają, że przedsiębiorstwo jest w stanie produkować drzwi idealnie wkomponowujące się w każdy styl. Dzięki temu z oferty mogą skorzystać osoby poszukujące zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wzorów.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of DRE Sp. z o.o.:
 •  

  Statistics:

  6times viewed
  33times listed
 
Nefrytowa 4, 82-300
Show on map
id0230003251208
DRE Sp. z o.o.Nefrytowa 482-300Gronowo GórneWarmińsko-Mazurskie55 236-42-58 https://static.tuugo.pl/images/44/223/dre_sp_z_o.jpg https://static.tuugo.pl/images/44/223/dre_sp_z_o.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.