Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit eRzeczoznawcy
     
 •  

  About Us

  eRzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy to warszawska spółka zajmująca się rzeczoznawstwem majątkowym. Wycenie podlegają nieruchomości, pojazdy oraz maszyny, które zostały uszkodzone lub przeciwnie - są wystawiane na sprzedaż czy stanowią wspólny majątek do podziału. Licencjonowany rzeczoznawca podejmuje się również wyceny linii technologicznych i maszyn przemysłowych. Spółka działa w obrębie całego kraju (po uprzednim kontakcie z przedstawicielami firmy i ustaleniu terminu spotkania). Przedsiębiorstwo działa zgodnie z obowiązującymi standardami, a opinia rzeczoznawcy samochodowego jest w pełni akceptowana przez banki, urzędy i sądy. Spółka uzyskała status Rzetelnej Firmy.
  Biegły rzeczoznawca samochodowy podejmuje się wyceny aut po wypadkach komunikacyjnych w celu oszacowania wartości odszkodowania oraz kosztorysu naprawy pojazdu. Pracownik przygotowuje niezbędną ekspertyzę techniczną oraz rekonstrukcję. Klienci korzystają z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego również w celu porównania opinii z dokumentacją przedstawioną przez zakład mechaniczny czy agencję ubezpieczeniową. Ponadto wycena auta przez rzeczoznawcę przydaje się również w momencie sprzedaży czy przejęcia pojazdu w spadku, gdy konieczne jest ustalenie wartości podatku. 
  Wśród podstawowych usług świadczonych przez warszawskiego rzeczoznawcę motoryzacyjnego można wymienić takie jak:
  • wycena wartości rynkowej,
  • ocena powypadkowa samochodu,
  • ocena stanu technicznego,
  • oszacowanie wartości majątku,
  • konsultacje wraz z analizą szkód.

 •  Evaluations of eRzeczoznawcy:
 •  

  Statistics:

  11times viewed
  56times listed
 
L. Berensona 159P, 03-287
Show on map
id0230003254114
eRzeczoznawcyL. Berensona 159P03-287WarszawaMazowieckie668 214 414 https://static.tuugo.pl/images/906/897/screenshot_2022-06-13_at_07-57-21.jpg https://static.tuugo.pl/images/906/897/screenshot_2022-06-13_at_07-57-21.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.