zamknąć

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA
     
zamknąć X

GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA
   Not evaluated yet
 •  

  About Us

  Klienci szukający do wynajmu czegoś więcej niż typowego sedana czy wygodnego kombi mają bardzo duże możliwości do dyspozycji. Między innymi mogą zajrzeć do wypożyczalni w Warszawie Global Elite Car, propozycja której przedstawia się faktycznie ciekawie. Firma zdecydowała się nastawić na samochody luksusowe, i rzeczywiście przeglądając cennik widać to od razu. A w cenniku między innymi różne wersje Audi, BMW oraz Mercedesów. Zarówno zgrabne, dynamiczne modele jak też dostojne limuzyny - to raptem parę z opcji, jakie klienci mają do wyboru. Oczywiście nie będzie to wszystko, na pewno się też znajdzie dla miłośników dwóch kółek i suwów. Lecz największą atrakcją wypożyczalni są sportowe wozy najbardziej cenionych marek. O przejażdżce Porsche albo Ferrari z pewnością marzy każdy z fanów motoryzacji, z firmą Global Elite Car będzie mógł te marzenia spełnić, i co ważne bez załatwiania wielu spraw formalnych.


  Oferta wypożyczalni dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. W przypadku tych ostatnich taki wynajem stanowi bardzo korzystną formę użytkowania samochodu, gdyż nie wymaga konieczności inwestowania sporych pieniędzy na zakup, a oprócz tego dużo daje w czasie rozliczeń. Wypożyczalnia oferuje dwa modele wynajmowania, w zależności od preferencji klientów. Pierwszy z nich to wynajem krótkoterminowy, na czas do 30 dni. W tym modelu obowiązują stawki dzienne, malejące wraz z długością wypożyczenia. Druga możliwość to wypożyczenie długoterminowe, dla wszystkich, którzy będą potrzebować samochodu na dużo dłużej. W każdym rozwiązaniu sprawy formalne są ograniczone do niezbędnego minimum, a odbiorcy otrzymują auta w świetnym stanie technicznym i z całością ubezpieczenia. Po odebranie można się udać do oddziału w Warszawie, a jeżeli będzie taka potrzeba, to pojazd dowieziony zostanie do dowolnego miejsca w kraju.

     |   Our company in social networks

 •  

  Payment Options:

  • Visa
  • Master Card
  • Cash
  • American Express
 •  

  Opening Hours:

  Poniedziałek: Open 24 h
  Wtorek: Open 24 h
  Środa: Open 24 h
  Thursday: Open 24 h
  Piątek: Open 24 h
  Sobota: Open 24 h
  Sunday: Open 24 h
 •  Evaluations of GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA:
 •  

  Statistics:

  18wizyt
  213times listed
  0times contacted
 
Banderii 4 U13, 01-164
Show on map
id0230003245219
GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKABanderii 4 U1301-164WarszawaMazowieckie+48 530 774 774 https://static.tuugo.pl/images/849/23/global-elite-car-logo_.jpg https://static.tuugo.pl/images/342/315/global_elite_car_zofia.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.