Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Heliosun
     
 •  

  About Us

  Przedsiębiorstwo Heliosun prowadzi aktywną sprzedaż osłon okiennych i tarasowych najwyżej ocenianych producentów z Polski oraz z zagranicy. Oferta bazuje na produktach wykonanych z ogromną starannością, które dają szerokie możliwości personalizacji oraz montażu w różnych obiektach – domach jednorodzinnych i mieszkaniach, a także w biurach, lokalach gastronomicznych i wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Asortyment poznańskiego sprzedawcy to rozwiązania takich marek, jak Anwis, Fakro, Dragon, Somfy czy Sunżal. Każdy z wyrobów spełnia surowe normy jakości i został wykonany na bazie solidnych tworzyw i podzespołów.
  Oprócz konkretnych wariantów osłon w sprzedaży są również dostępne części i elementy konstrukcyjne, w tym na przykład silniki do rolet – w Poznaniu firma zajmuje się także serwisowaniem działających systemów. Jeżeli po zamontowaniu rolety zewnętrznej lub wewnętrznej z automatycznym mechanizmem dojdzie do usterki, wykwalifikowani technicy pojawią się na miejscu i zadbają o to, aby wszystko znów działało jak należy. Kompleksowe podejście do tematu jest doceniane przez klientów ze stolicy Wielkopolski, którzy mogą w jednej firmie zakupić osłony, jak też zapewnić sobie usługę ich montażu i ewentualnej naprawy w przypadku usterki.
  Aktualnie w zasobach sprzedawcy znajdują się następujące kategorie produktów, spośród których klienci mogą swobodnie wybierać optymalny dla nich wariant:
  • rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne, w tym specjalnie wykonane refleksole – w Poznaniu popularne wśród właścicieli mocno nasłonecznionych posesji,
  • plisy okienne w różnych kolorach i o różnej strukturze,
  • markizy tarasowe – w Poznaniu montowane przy domach jednorodzinnych i lokalach gastronomicznych,
  • moskitiery okienne – efektywnie uniemożliwiają owadom wlatywanie do wnętrz,
  • żaluzje z różnych tworzyw – w tym wykonane z drewna.

 •  Evaluations of Heliosun:
 •  

  Statistics:

  9times viewed
  61times listed
 
Orła Białego 44, 61-251
Show on map
id0230003251529
HeliosunOrła Białego 4461-251PoznańWielkopolskie616 103 047 https://static.tuugo.pl/images/807/76/screenshot_2021-03-05_heliosun_poznań_.jpg https://static.tuugo.pl/images/807/76/screenshot_2021-03-05_heliosun_poznań_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.