Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Holidieta
     
 •  

  About Us

  Dietetyk Edyta Łątka prowadząca poradnię Holidieta przyjmuje pacjentów zmagających się z różnymi dolegliwościami o podłożu żywieniowym, ale także każdego, kto chciałby uzyskać właściwą dla siebie wagę ciała. Redukcję nadliczbowych kilogramów bądź zwiększenie masy można osiągnąć poprzez kontrolę ilości i rodzaju spożywanych produktów, pilnowanie właściwych pór posiłków i dbanie o niezbędną porcję ruchu.
  Samodzielne komponowanie diety zwykle obarczone jest jednak ryzykiem błędów wynikających z nieznajomości składu poszczególnych produktów żywnościowych, dlatego skorzystanie z porady specjalisty jest najskuteczniejszym sposobem, by osiągnąć oczekiwany rezultat. Dietoterapia polega na ścisłym stosowaniu się do zaleceń dietetyka i obejmuje nie tylko przestrzeganie wyznaczonego jadłospisu, ale też dbanie o utrzymywanie odpowiedniego poziomu codziennej aktywności fizycznej.
  Pierwsza wizyta w poradni obejmuje badanie masy ciała i dokładnego składu organizmu. Za pomocą urządzenia Tanita do analizy bioimpedancji elektrycznej sprawdzane są:
  • poziom tkanki tłuszczowej,
  • ilość tkanki tłuszczowej umiejscowionej na brzuchu,
  • ilość masy mięśniowej,
  • waga układu kostnego,
  • a nawet całkowita zawartość wody w organizmie.
  Oprócz tego dietetyk przeprowadza wywiad medyczny i wspólnie z pacjentem, na podstawie szczegółowych rozpisek spożywanych pokarmów, weryfikuje jego nawyki żywieniowe. Wyniki badania BIA pozwalają określić, jak przebiega metabolizm pacjenta i jakie ma on codzienne zapotrzebowanie na energię. Urządzenie podaje też przybliżony wiek metaboliczny, będący wyznacznikiem ogólnej kondycji organizmu.
  Pacjenci z nabytymi chorobami metabolicznymi, takimi jak cukrzyca czy choroby układu krążenia, otrzymują dodatkowe porady dotyczące zdrowia. Na takie wsparcie mogą liczyć też wszyscy dotknięci chorobami dietozależnymi, osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, a także chorzy na celiakię, astmę, zespół jelita nadwrażliwego, mukowiscydozę, nadciśnienie czy niedoczynność tarczycy. Indywidualnej diety wymagają także pacjenci z zaburzeniami hormonalnymi, gospodarki lipidowej czy wchłaniania.

 •  Evaluations of Holidieta:
 •  

  Statistics:

  7times viewed
  37times listed
 
Dolna Wilda 103, 61-492
Show on map
id0230003250841
HolidietaDolna Wilda 10361-492PoznańWielkopolskie530 990 885 https://static.tuugo.pl/images/476/413/logo-holidieta-transparent-300x300_.jpg https://static.tuugo.pl/images/476/413/logo-holidieta-transparent-300x300_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.