Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Housebook Sp. z o.o.
     
 •  

  About Us

  Housebook Sp. z o.o. to firma z Elbląga, która prowadzi swoje biuro handlowe w Warszawie. Misją tego przedsiębiorstwa jet ułatwianie nadzorowania procesów deweloperskich na każdym etapie inwestycji. Podmiot sprzedaje aplikację do zarządzania budową, która została zaprojektowana i wykonana przez austriackiego producenta działającego w branży budowlanej od ponad trzydziestu lat. Ekipa doskonale zna zatem wszystkie problemy, z jakimi na co dzień borykają się osoby pełniące funkcję kierownika budowy, inspektora nadzoru, ale także pracownika towarzystwa ubezpieczeniowego oraz zarządców nieruchomościami. Dzięki temu program do obsługi inwestycji jest kompleksowy i zawiera wszystkie niezbędne narzędzia ułatwiające kontrolę każdego procesu.
  Olbrzymią zaletą jest również intuicyjny interfejs. Sprawia on, że aplikacja do zarządzania dokumentacją projektu jest bardzo łatwa w obsłudze i nikt nie powinien mieć problemu z szybkim poznaniem wszystkich jej funkcjonalności. Oprogramowanie pomaga zarówno podczas organizowania i kontrolowania prac budowlanych, jak i sprawowania opieki już nad gotowym budynkiem. Pozwala na tworzenie dokumentacji projektowej i zdjęciowej oraz przenoszenie jej do środowiska IT, a następnie nanoszenie wszelkich zmian ukazujących postępy. Użytkownik uzyskuje możliwość wprowadzania konkretnych zadań i przydzielania ich do odpowiednich ekip. Odbywa się to szybko i sprawnie, bez konieczności bezpośredniego kontaktu.

 •  Evaluations of Housebook Sp. z o.o.:
 •  

  Statistics:

  13times viewed
  100times listed
 
ul. Puławska 2, bud. B, 02-566
Show on map
id0230003249873
Housebook Sp. z o.o.ul. Puławska 2, bud. B02-566WarszawaMazowieckie22 418 73 51 https://static.tuugo.pl/images/418/333/logo-footer-300x66_.jpg https://static.tuugo.pl/images/418/333/logo-footer-300x66_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.