Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit HT Catamarans
     
 •  

  About Us

  Firma HT Catamarans to doświadczony producent katamaranów. Oprócz tego jednym z ważnych elementów działalności przedsiębiorstwa jest wypożyczanie gotowych do rejsu jednostek chętnym klientom. Po rozwiązania te sięgają zarówno osoby traktujące pływanie na dwukadłubowcach hobbystycznie, jak też wyczynowcy biorący udział w krajowych oraz międzynarodowych zawodach. Zainteresowanych nabyciem jednostki na własność ucieszy fakt, że firma prowadzi sprzedaż katamaranów spełniających wszelkie wymogi regulacji polskich, europejskich oraz światowych.
  Wśród statków dwukadłubowych wskazać można przede wszystkim:
  • katamarany regatowe o różnych wielkościach,
  • jednostki oceaniczne, w tym pasażerskie i handlowe, przystosowane do rejsów na duże odległości,
  • jednostki badawcze wykorzystywane głównie przez ośrodki naukowe.
  Punkt HT Houseboats, w którym czekają gotowe do użycia statki, znajduje się w Mielnie przy ulicy 6 Marca pod numerem 2. Na miejscu prowadzone są prace projektowe, odbywa się także produkcja katamaranów przystosowanych głównie do warunków regatowych. Jeden z dwóch kadłubów jest uniesiony ponad taflę wody, co przyczynia się do zmniejszenia oporu hydrodynamicznego, a co za tym idzie pozwala na rozwijanie wyższych prędkości na morzu. Z uwagi na swoją specyficzną budowę katamarany są znacznie mniej podatne na wywracanie przez burtę, co znacznie zmniejsza ryzyko występowania problemów w trakcie rejsów, zwłaszcza gdy operatorami są osoby o mniejszej praktyce w pływaniu w trudnych warunkach pogodowych.

 •  Evaluations of HT Catamarans:
 •  

  Statistics:

  9times viewed
  29times listed
 
6 Marca 2, 76-032
Show on map
id0230003250822
HT Catamarans6 Marca 276-032MielnoZachodniopomorskie695 635 293 https://static.tuugo.pl/images/946/612/ht_catamarans_.jpg https://static.tuugo.pl/images/946/612/ht_catamarans_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.