Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

INTELI Sp. z o.o.
     
Close X

INTELI Sp. z o.o.
   Not evaluated yet
  •  

    About Us

    Realizujemy i projektujemy inteligentne domy. Sterowanie oświetleniem, monitoring i alarm, automatyka domowa, inteligentne domy- w tym jesteśmy najlepsi. Mamy zrealizowane wiele inwestycji. Kompleksowo projektujemy, instalujemy oraz wykonujemy inteligentne domy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby był w pełni zadowolony z inteligentnego domu. Automatyka domowa to nie tylko inteligentne oświetlenie czy ogrzewanie , ale też i zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu. Zadzwoń do nas i umów się na rozmowę.

       |   Our company in social networks

 
Buforowa 115, 52-131
Show on map
id0230003246911
Other search results for: INTELI Sp. z o.o.
REQUEST TO REMOVEIntel | Nowatorskie centra przetwarzania danych, …
https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/homepage.html

Innowacje firmy Intel w zakresie przetwarzania w chmurze, centrów przetwarzania danych, Internetu rzeczy oraz rozwiązań komputerowych napędzają inteligentny … 

REQUEST TO REMOVERS7 Intelli IT - omron-healthcare.pl
https://www.omron-healthcare.pl/pl/cisnieniomierze/RS7_Intelli_IT_2.html

OMRON RS7 Intelli IT Wrist Blood Pressure Monitor with Positioning Sensor and Bluetooth Connectivity for Use at Home or on the Go. The OMRON RS7 Intelli IT makes it easy to accurately measure your blood pressure whatever your body type. 

REQUEST TO REMOVEM7 Intelli IT - omron-healthcare.pl
https://www.omron-healthcare.pl/pl/cisnieniomierze/M7_Intelli_IT.html

Istnieje kilka powodów, otrzymywania niespójnych odczytów. Istnieje wiele czynników, które mogą powodować wahania wartości pomiarów ciśnienia krwi, na przykład, niedawna aktywność lub nawet pora dnia może zmienić odczyt. 

REQUEST TO REMOVEC# IntelliSense - Visual Studio | Microsoft Docs
https://docs.microsoft.com/pl-PL/visualstudio/ide/visual-csharp-intellisense

11.04.2016 · Metody rozszerzające użyj ikony innego niż metody wystąpienia. Extension methods use a different icon than instance methods. Podręcznik informacyjny ikonę listy można zobaczyć ikony w widoku klas i przeglądarki obiektów. 

REQUEST TO REMOVEIntelliSafe standard | Volvo Cars
https://www.volvocars.com/pl/dlaczego-volvo/nasze-innowacje/przyszlosc-motoryzacji/bezpieczenstwo/intellisafe-standard

IntelliSafe to standardowy pakiet rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa, w który wyposażone jest każde nowe Volvo. Ten bogaty zestaw standardowego wyposażenia jest kluczowym elementem w realizacji naszej wizji zmniejszenia niebezpieczeństwa wypadku we wszystkich samochodach. 

REQUEST TO REMOVEIntel i3-9100F 3.60GHz 6MB BOX - Procesory Intel …
https://www.x-kom.pl/p/494814-procesor-intel-core-i3-intel-i3-9100f-360ghz-6mb-box.html

Moc czterech rdzeni. Procesor Intel Core i3-9100F posiada aż cztery wydajne rdzenie, które pracują z częstotliwością 3,60GHz. Natomiast dzięki technologii Intel Turbo Boost 2.0 procesor można przyśpieszyć do częstotliwości 4,20GHz. 

REQUEST TO REMOVEIntel WiDi - podłączenie laptopa do telewizora …
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/intel-widi.html

Technologia WiDi gości już na rynku od ponad dwóch lat. W październiku 2010 przetestowaliśmy pierwsze adaptery i laptopy oferujące bezprzewodową transmisję obrazu w tym standardzie. 

REQUEST TO REMOVEProcesory Intel® Xeon®
https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/xeon.html

Procesory Intel® Xeon® – specyfikacja, testy porównawcze, funkcje, technologie Intel®, opinie, ceny, dostępność. 

REQUEST TO REMOVEKontakt | Inteligo
https://inteligo.pl/kontakt/

Sprawdź, czy znajdziesz odpowiedź w sekcji Pytania i odpowiedzi Jeśli jesteś naszym Klientem możesz skontaktować się z nami drogą mailową, wypełniając formularz w zakładce „Poczta” po zalogowaniu się do Twojego konta. 

REQUEST TO REMOVERanking procesorów | Komparator CPU
http://www.benchmark.pl/ranking/cpu

benchmark to jeden z najstarszych i największych serwisów technologicznych w Polsce. Redakcja mieści się w Poznaniu, niemniej współpracujemy z dziennikarzami i entuzjastami komputerów z całego kraju. 

INTELI Sp. z o.o.Buforowa 11552-131WrocławDolnośląskie57 57 57 370 https://static.tuugo.pl/images/851/923/inteli_sp_z_o.jpg https://static.tuugo.pl/images/472/987/inteli_sp_z_o.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.