Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Joga Foksal & Joga Bracka Adam Ramotowski
     
 
Foksal 10, 00-367
Show on map
id0230003246067
Other search results for: Joga Foksal & Joga Bracka Adam Ramotowski
REQUEST TO REMOVEJoga. Ogólnopolski portal o jodze.
http://www.joga-joga.pl/

Mistrz jogi z Puny. Gdyby żył, miałby sto lat 14 grudnia 2018 r.mija setna rocznica urodzin B.K..S. Iyengara. "Ludzie nazwali moją praktykę jogą Iyengara.  

REQUEST TO REMOVEJoga Centrum Adama Bielewicza - Joga Warszawa Centrum
http://www.joga.net.pl/

Joga Warszawa Centrum Szkoła, w której dzielimy się naszą pasją - hatha jogą wg metody Iyengara - działa 19 lat od 1999 roku.Jesteśmy zespołem nauczycieli z ponad 25-letnią praktyką jogi i 20-letnim doświadczeniem w uczeniu.  

REQUEST TO REMOVEJOGA Żoliborz, Warszawa
http://www.joga.edu.pl/

Zajęcia jogi codziennie, grupy początkujące i ogólne. Wykwalifikowani nauczyciele, nauczanie w tradycji B.K.S Iyengara. Joga dla dzieci. Przestronna, słoneczna ...  

REQUEST TO REMOVEJoga Trójmiasto - Aktualności
http://www.joga-trojmiasto.pl/

O nas. Każdy nauczyciel oprócz umiejętności ma również coś co można określić jako swego rodzaju energię lub styl na który składa się osobowość, doświadczenie, wrażliwość i wiele innych.  

REQUEST TO REMOVEZajęcia Jogi,Joga Katowice,Joga Gliwice,Joga Chorzów,Joga ...
http://akademiajogi.pl/

Naszą ideą jest inspiracja osobistego rozwoju w ujęciu trzech podstawowych elementów: Praca z ciałem – doskonalenie sprawności i zdrowia.; Rozwój zdolności intelektualnych i emocjonalnych dla poszukiwania równowagi emocjonalnej i spokoju.  

REQUEST TO REMOVEYoga International – Yoga Kraków, Joga Kraków
http://www.yogainternational.com.pl/

Joga i Ajurweda będą wspierać twoją aktywność zawodową, sportową i wszystko czym się zajmujesz. Pomogą radzić sobie ze stresem i napięciami oraz zredukować jego wpływ na twój organizm poprzez obniżenie poziomu kortyzolu - hormonu stresu.  

REQUEST TO REMOVEJoga Park - STUDIO JOGI | Gdańsk Wrzeszcz | AIR JOGA ...
http://www.studiojogapark.pl/

Joga Park to miejsce, które powstało z pasji i z fascynacji jogą. To tutaj proponujemy Wam różne jej ścieżki i tradycje. Naszym celem jest pokazanie Wam bogactwa tej formy i tego co ma nam do zaoferowania.  

REQUEST TO REMOVEjoga-yam.pl - Studio Jogi YAM
http://www.joga-yam.pl/

Zapraszam Was na drugie spotkanie na którym opowiem Wam o energiach wokół nas, oraz o tym jak pracować z nimi bezpiecznie dla Nas samych.  

REQUEST TO REMOVEStrona główna - Joga Centrum
http://jogacentrum.org/

Joga Centrum to szkoła jogi z wieloletnią tradycją. To również centrum jogi w szerokim rozumieniu, jako indywidualnej praktyki integrującej i rozwijającej. Tu w przyjaznej atmosferze zaznasz bardzo dobrej praktyki jogi na każdym poziomie.  

REQUEST TO REMOVEAstanga Yoga Studio | Joga Warszawa
http://astanga.pl/

Astanga Yoga Studio - Pierwsze miejsce w Polsce, gdzie praktykuje się i uczy Asztangi w tradycyjnym stylu Mysore.  

REQUEST TO REMOVEAerial joga - najszersza oferta jogi w Warszawie - przyjdź do ...
https://fitology.pl/

Fitology to klub z największą ofertą zajęć jogi w Warszawie. Aerial joga, classic joga, aerial fitness, joga relaksacyjna, strala joga - sprawdź całą ofertę  

REQUEST TO REMOVEHome - Bikram Yoga
http://bikram.pl/

Studio będzie zamknięte 24, 25 i 26 grudnia oraz 31 grudnia i 1 stycznia. NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO, NIGDY NIE JEST ZBYT ŹLE ŻEBY ZACZĄĆ OD NOWA JESZCZE RAZ.  

REQUEST TO REMOVEJoga Studio | Joga Studio Grzegorza Nieściera
http://www.jogastudio.pl/

Sylwestrowy warsztat jogi na Podlasiu 28.12.2018 - 1.01.2019 Zapraszamy na zimowy czas relaksu z jogą i pyszną kuchnią wegetariańską, bezglutenową do naszego domu warsztatowego na Podlasie.  

REQUEST TO REMOVEJOGA KLUB | HOME
http://www.jogaklub.pl/

ETYKIETKA yoga astanga- ashtanga- ashtanga yoga- astanga yoga- balance- beginner yoga- core- energy- core strength- legs- mysore- vinyasa- PSP- asana- padmasana- postures- practice- first series- second series- strength- workshop- joga- ashtanga joga- astanga joga- kundalini- pilates- pilates matka & dziecko- PILATES W CIĄŻY- joga 50+- joga Golden- Benefit Systems- OK System- Fit Flex ...  

REQUEST TO REMOVEAktualności | Samadhi Joga
http://www.samadhijoga.pl/

PLAN ZAJĘĆ OD 24.12.2018r do 01.01.2019r. Wilanów - Samadhi Joga 24.12 (poniedziałek) 9.30 Vinyasa Flow - Ula Kukulska 25.12 oraz 26.12 zamknięte  

REQUEST TO REMOVETrening Personalny, Joga, Joga Twarzy ... - feniksstudio.com
http://feniksstudio.com/

Feniks Studio | Studio Pole Dance & Fitness | Trening Personalny, Trening Motoryczny, Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Pole Kids  

REQUEST TO REMOVESzkoła Jogi, Warsztaty, Klub - Joga dla Początkujących i ...
http://www.hathajoga.pl/

Joga w centrum Warszawy. Nasza szkoła jogi w Warszawie to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym, kto chce pracować nad ciałem i duchem, zadbać o swoje zdrowie, a także utrzymać witalność i równowagę.  

REQUEST TO REMOVEKurs jogi we Wrocławiu - Szkoła Jogi Haliny Blonka
http://www.joga-blonka.pl/

NAUCZYCIEL JOGI WROCŁAW. Joga dla mnie to droga rozwoju fizycznego, emocjonalnego duchowego. Zainteresowałam się jogą, gdy sama zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem.  

REQUEST TO REMOVEEquanimus - JOGA WILANÓW
http://jogawilanow.pl/

Ośrodek Jogi Equanimus działa w Wilanowie od 2011 roku. Jesteśmy kameralną szkołą, która stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście w nauczaniu jogi.. Uczymy hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara.  

REQUEST TO REMOVEJoga szkola - Rafał Kozioł; zajęcia: Legnica, Świdnica ...
http://www.jogaszkola.pl/

Aktualności » Zapraszam na zajęcia warsztatowe w sobotę 24.11.2018 r. w Legnicy, w godzinach: 9 00 - 11 00 Zajęcia odbędą się w VI LO, przy ul.Radosnej 17, na małej sali gimnastycznej.  

Joga Foksal & Joga Bracka Adam RamotowskiFoksal 1000-367WarszawaMazowieckie600228322 https://static.tuugo.pl/images/743/154/joga_foksal_-_joga.jpg https://static.tuugo.pl/images/743/154/joga_foksal_-_joga.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.