Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski
     
 •  

  About Us

  Życie często zaskakuje nieprzyjemnymi zdarzeniami. Nie wszystko układa się tak, jak się to wcześniej zakładało. Niestety, ale często dotyczy to również rodziny. Co robić, kiedy w gronie najbliższych nie może dojść do porozumienia? Zazwyczaj jedynym wyjściem z sytuacji jest poszukiwanie rozwiązania na drodze sądowej. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika. W Warszawie usługi z zakresu prawa rodzinnego świadczy Kancelaria Adwokacka Piotra Chmielewskiego. To podmiot, który działa na rynku od 2015 r. Jego właścicielem jest doświadczony adwokat, który wykształcenie zdobywał na Uczelni Łazarskiego, a następnie praktykował w dużych firmach prawniczych.
  Oferta przewiduje zarówno jednorazową poradę oraz sporządzenie pisma procesowego, jak i kompleksowe zajęcie się postępowaniem, prowadzenie wszystkich jego etapów i reprezentowanie klienta przed organami sprawiedliwości. Mecenas zarządzający kancelarią specjalizuje się w sprawach spadkowych oraz dotyczących rozwodów.

 •  Evaluations of Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski:
 •  

  Statistics:

  5times viewed
  3times listed
 
Aleja Solidarności 119/125 lokal 97, 00-897
Show on map
id0230003249604
Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności 119/125 lokal 9700-897WarszawaMazowieckie22 308-55-00 https://static.tuugo.pl/images/619/56/kancelaria_adwokacka_piotr_chmielewski.jpg https://static.tuugo.pl/images/619/56/kancelaria_adwokacka_piotr_chmielewski.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.