Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki
     
 •  

  About Us

  Wśród spraw prowadzonych przez Kancelarię Adwokacką Zuzanny Gadzinowskiej-Hypki są te z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, cywilnego, gospodarczego i spadkowego. Ponadto na pomoc mogą też liczyć osoby podejrzane lub oskarżone w sprawach karnych.
  Adwokat oprócz przygotowywania linii obrony optymalnej w danej sytuacji zajmuje się także pomocą przy gromadzeniu dowodów oraz dokumentów, sporządzaniem pism procesowych. Prawnik może towarzyszyć klientowi w przesłuchaniach przed organami śledczymi, a w przypadku osób skazanych –występować w ich imieniu przed organami wykonawczymi, wnosić apelacje oraz składać wnioski o odroczenie kary, skrócenie wyroku czy przedterminowe zwolnienie. Prawnicy reprezentują też osoby poszkodowane w wyniku przestępstwa.
  Mieszcząca się w Koninie kancelaria adwokacka kieruje swe usługi nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do przedsiębiorców czy osób reprezentujących stowarzyszenia czy organizacje. Prawnik zajmuje się sporządzaniem umów, kontraktów, weryfikacją ich zapisów czy też przygotowywaniem dokumentów wewnętrznych, takich jak uchwały i regulaminy. Obsługa prawna firm może być zarówno doraźna, jak i długofalowa.
  Konsultacje prawne odbywają się na miejscu w kancelarii, ale porady udzielane są też za pomocą poczty e-mail, telefonicznie oraz on-line. Klienci każdorazowo mogą liczyć na pełną dyskrecję, utrzymanie w tajemnicy wszystkich omawianych kwestii oraz indywidualne podejście do sprawy. Zespół prawników zawsze rzetelnie analizuje wszystkie okoliczności i przedstawia klientowi możliwe rozwiązania oraz konsekwencje podjętych decyzji.
  Do kancelarii można się zgłaszać w sprawach dotyczących prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym o:
  • rozwód,
  • separację,
  • alimenty,
  • zakres opieki nad dzieckiem,
  • potwierdzenie lub zaprzeczenie ojcostwa,
  • przysposobienie.
  Prawnikom można również powierzyć przygotowanie sprawy o podział majątku. W Koninie klienci uzyskają też poradę obejmującą prawo spadkowe. Adwokaci podejmują się spraw o zachowek czy dział spadku.

 •  Evaluations of Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki:
 •  

  Statistics:

  14times viewed
  391times listed
 
Aleje 1 Maja 8/18, 62-510
Show on map
id0230003253856
Other search results for: Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki
REQUEST TO REMOVEKANCELARIA - Zabiorę Cię właśnie tam - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=KvL0tXRmQw4

Kancelaria - Zabiorę Cię właśnie tam 

REQUEST TO REMOVEE-Kancelaria skuteczne rozwiązania prawno-finansowe opinie ...
https://e-kancelaria.com/

E-Kancelaria Grupa Prawno – Finansowa Sp. z o.o. ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław. t: 71 738 86 00 e: kontakt@e-kancelaria.com. Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gopodarczy NIP 8992802119 KRS 0000646101 REGON 365832999 . 

REQUEST TO REMOVESenat Rzeczypospolitej Polskiej / Kancelaria
https://www.senat.gov.pl/kancelaria/

Kancelaria Senatu wykonuje zadania organizacyjno-techniczne związane z działalnością Senatu i jego organów oraz udziela pomocy senatorom w wykonywaniu mandatu senatorskiego (Art. 97, Regulamin Senatu RP) Do zakresu działania Kancelarii Senatu należy w szczególności: 

REQUEST TO REMOVEKancelaria DZP - Więcej niż prawo
https://www.dzp.pl/

Raport: Blockchain w Polsce – wersja 2.0. Publikacja | 25.04.2022 Kancelaria DZP jest jednym z partnerów raportu, stanowiącego źródło kluczowych informacji na temat ewolucji systemów blockchain i przykładów ich zastosowania na polskim rynku.. cały tekst. Legal 500 EMEA 2022 rekomenduje DZP. Aktualność | 11.04.2022 W najnowszym rankingu Legal 500 wydawnictwa … 

REQUEST TO REMOVEKancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kancelaria_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – organ pomocniczy zapewniający realizację konstytucyjnych i ustawowych obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Działa na podstawie art. 143 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej (1997). Prezydent RP nadaje Kancelarii statut oraz powołuje i odwołuje jej szefa. 

REQUEST TO REMOVEPomoc Frankowiczom Kancelaria Wrocław - Bochenek i Wspólnicy
https://bochenekiwspolnicy.pl/

Kancelaria Radców Prawnych. Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu spraw przeciwko bankom z tytułu dochodzenia roszczeń dotyczących kredytów hipotecznych powiązanych z frankiem szwajcarskim. Zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych dokłada wszelkich starań, aby świadczyć pomoc frankowiczom na jak najwyższym poziomie. 

REQUEST TO REMOVEKancelaria prawna Wrocław - Sobota Jachira | Radca prawny ...
https://www.kancelariasobota.pl/

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sobota Jachira Kancelaria Prawna Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Skarbowców 115/7, 53-025 Wrocław. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ... 

REQUEST TO REMOVEKancelaria windykacyjna Łódź, usługi prawne dla firm i ...
https://www.kancelariawec.eu/

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A. z Łodzi to jedna z największych firm windykacyjnych w Polsce. Zajmujemy się obsługą wierzytelności dla małych firm, spółek oraz korporacji. 

REQUEST TO REMOVEStrona główna - Dentons
https://www.dentons.com/pl/

Nota prawna Niezamówione wiadomości i inne informacje przesłane dobrowolnie do firmy Dentons, nie będą uznane za informacje poufne i mogą zostać ujawnione osobom trzecim, mogą pozostać bez odpowiedzi i nie stanowią podstawy relacji pomiędzy prawnikiem a klientem. 

REQUEST TO REMOVEParafia Wniebowzięcia NMP - Wrocław - Ołtaszyn - Strona Główna
http://oltaszyn.archidiecezja.wroc.pl/

Kancelaria. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki po mszach świętych wieczornych, w godzinach od 18.30 do 19.30. Istnieje także możliwość uzgadniania telefonicznie bądź mailowo, indywidualnych terminów spotkań w sprawach kancelaryjnych. 1. Nr rachunku bankowego do wpłat na cele gospodarcze: 

Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-HypkiAleje 1 Maja 8/1862-510KoninWielkopolskie604 750 642 https://static.tuugo.pl/images/49/93/screenshot_2022-03-24_at_10-49-07.jpg https://static.tuugo.pl/images/49/93/screenshot_2022-03-24_at_10-49-07.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.