KLINIKA STOMATOLOGICZNO LEKARSKA DEMETER SP Z O O
     
 
Eugeniusza Romera 4b, 02-784
Show on map
id0230003247877
Other search results for: KLINIKA STOMATOLOGICZNO LEKARSKA DEMETER SP Z O O
REQUEST TO REMOVEKlinika dermatologii. Medycyna estetyczna i zabiegi ...
https://www.klinikaambroziak.pl/

Klinika Ambroziak w Warszawie świadczy zabiegi dermatologiczne, odchudzające, kosmetologiczne, a także z zakresu medycyny estetycznej. Realizujemy usługi z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu, produktów i kosmetyków medycznych. 

REQUEST TO REMOVEKlinika Miracki - Medycyna estetyczna & laseroterapia Warszawa
https://klinikamiracki.pl/

Klinika Miracki (dawniej BeautymeD) - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii w mieście Warszawa. Sprawdź zabiegi, ceny, opinie i zapisz się na wizytę! 

REQUEST TO REMOVEStrona główna - Klinika XP
https://www.klinikaxp.pl/

Klinika XP - Portal użytkowników systemu dla weterynarii. Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. 

REQUEST TO REMOVESzpital św. Łukasza Bielsko-Biała | Kompleksowe usługi ...
https://lukasza.pl/

Ból jest nieodłącznym elementem życia, jest sygnałem zagrożenia lub toczącej się patologii w organizmie. W tym zakresie spełnia pozytywną rolę ostrzegania i mobilizowania do działań mających na celu ochronę organizmu, leczenie, gojenie. 

REQUEST TO REMOVEklinika.net.pl - KATEDRA ORTOPEDII
https://www.klinika.net.pl/

katedra ortopedii klinika ortopedii i rehabilitacji uniwersytetu jagielloŃskiego collegium medicum uniwersytecki szpital ortopedyczno-rehabilitacyjny w zakopanem 

REQUEST TO REMOVEKlinika Promienista Poznań - Prywatny Szpital - Klinika ...
http://www.klinika-promienista.com.pl/

Klinika Promienista świadczy usługi m.in. w zakresie ginekologii, chirurgii, endokrynologii, ortopedii, USG, medycyny estetycznej, neurologii, RTG, trychologii ... 

REQUEST TO REMOVEKlinika – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Klinika

Klinika – specjalistyczny oddział szpitalny wchodzący w skład uczelni lub instytutu naukowego, który oprócz leczenia chorych prowadzi prace dydaktyczne oraz badawcze.. Wyraz pochodzi z języka greckiego i odnosi się do łóżka – klinika jest miejscem nauczania medycyny „przy łóżku chorego”. Znaczenie angielskiego wyrazu clinic bliskie jest polskiej przychodni. 

REQUEST TO REMOVEKlinika Alfa
https://www.klinikaalfa.pl/

Klinika Alfa jest największym niepublicznym ośrodkiem medycznym w regionie. Powstała w 1999 roku, jako Ośrodek Diagnostyki i Terapii Chorób Oczu. Obecnie, oprócz wysokospecjalistycznego ośrodka okulistycznego, posiada kilkanaście poradni wielu specjalności medycznych, pracownie diagnostyczne, oraz prężnie działające Centrum ... 

REQUEST TO REMOVEKlinikaKwiatek.pl
http://www.klinikakwiatek.pl/

Klinika Kwiatek - jedną z największych klinik w Polsce Dzięki zdobytemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi oraz chęci dorównania najlepszym klinikom w Europie, udało nam się stworzyć jedną z najnowocześniejszych i największych klinik stomatologicznych w Polsce. Nasz 40 - osobowy zespół lekarzy, higienistek i asystentek, budowany ... 

REQUEST TO REMOVERehabilitacja - Klinika Rehabilitacyjna w Krojantach
https://www.krojanty.com.pl/

Klinika usytuowana jest w sercu Borów Tucholskich, tuż przy Parku Narodowym Bory Tucholskie, w otoczeniu lasów i jezior pojezierza pomorskiego. Ten rezerwat biosfery gwarantuje swoisty mikroklimat, co ułatwia szybki powrót do zdrowia, odnowienie sił fizycznych i odprężenie psychiczne. ... 

REQUEST TO REMOVEKlinika Języka — Książki dla odważnych
https://basnjakniedzwiedz.pl/

Witamy w księgarni wydawnictwa Klinika Języka. Szanowni Państwo! W związku z pandemią koronawirusa i zarządzeniami administracyjnymi, nasza V Konferencja organizowana w Kazimierzu Dolnym została przesunięta na dzień 14 listopada 2020 Więcej informacji » 

REQUEST TO REMOVEUniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie
https://www.uks.com.pl/

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie (UKS) udziela ambulatoryjnych świadczeń z zakresu stomatologii, w tym również w znieczuleniu ogólnym, także dla dzieci. Pracujemy pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, od 8.00 do 18.00 oraz w piątek od 8.00 do 15.30. 

REQUEST TO REMOVECentrum Medyczne Klinika Balsam
https://klinikabalsam.pl/

CM Klinika Balsam w okresie stanu epidemii czynna bez zmian. Poradnia Stomatologiczna czynna od poniedziałku do piątku . Punkt Pobrań CM Klinika Balsam czynny od 4 lutego 2020 r. USG jamy brzusznej dostępne w poniedziałki, środy i piątki . Zobacz wszystkie . 

REQUEST TO REMOVEKlinika Kolasiński - przeszczep włosów, powiększanie ...
https://klinikakolasinski.pl/

Klinika Kolasiński od założenia w 1984 roku skupiła się na chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii estetycznej. W kolejnych latach rozwinęła swoją działalność. Dzięki współpracy ze specjalistami z innych dziedzin medycyny, zakres usług poszerzył się o chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, naczyniową, ortopedię, dermatologię, endokrynologię, medycynę anty-aging ... 

KLINIKA STOMATOLOGICZNO LEKARSKA DEMETER SP Z O OEugeniusza Romera 4b02-784WarszawaMazowieckie227704704
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.