Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit KM Szrot
     
 •  

  About Us

  Firma KM Szrot przygotowała wyjątkową ofertę dla osób, które chcą oddać swoje auto do kasacji. Ta stacja demontażu pojazdów w Jeleniej Górze ma duże doświadczenie w branży i doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Wszystko rozpoczyna się od indywidualnego kontaktu i ustalenia terminu, w którym ma zostać zabrany samochód. Pracownicy przyjadą po niego lawetą, dzięki czemu właściciele nie muszą obawiać się kosztów transportu i komplikacji wynikających z niesprawnych układów. W ramach współpracy można liczyć również na:
  • korzystną wycenę i wiarygodną analizę wartości części,
  • profesjonalne złomowanie aut, które odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jest bezpieczne dla środowiska,
  • przejrzyste formalności i kompleksowe wsparcie pracowników,
  • możliwość oddania pojazdów znajdujących się w różnym stanie (jedynym warunkiem jest waga, która wynosi przynajmniej dziewięćdziesiąt procent masy wpisanej w dowodzie rejestracyjnym).
  Skup aut w Jeleniej Górze zapewnia rozbudowaną ofertę. Przyjmuje rozmaite modele, roczniki i marki. Do stacji oddawane są pojazdy marki Volkswagen, Honda, Nissan, Renault, Audi, BMW, Jeep i Mercedes. Aby dopełnić transakcję trzeba mieć przy sobie komplet dokumentów, przydatna będzie między innymi umowa kupna-sprzedaży. Utylizacja jest przyjazna dla środowiska.

 •  Evaluations of KM Szrot:
 •  

  Statistics:

  7times viewed
  2times listed
 
Daszyńskiego 16G, 58-533
Show on map
id0230003249606
KM SzrotDaszyńskiego 16G58-533MysłakowiceDolnośląskie500 403 803 https://static.tuugo.pl/images/384/935/laweta_.jpg https://static.tuugo.pl/images/384/935/laweta_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.