Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Kraina Zdrowego Uśmiechu
     
 
ul. Tęczowy Las 5/U2, 10-687
Show on map
id0230003246390
Other search results for: Kraina Zdrowego Uśmiechu
REQUEST TO REMOVEZielona Kraina
http://www.zielona-kraina.com/

Zielona kraina to edukacja ze smakiem. Łączymy teorię z praktyką i robimy to w sposób interesujący dla młodego człowieka. Z naszych warsztatów dzieci dowiedzą się między innymi: jak jeść zdrowo i ze smakiem, w jaki sposób przygotować pyszne koktajle i sałatki na bazie świeżych, zielonych warzyw, dlaczego warto jeść różne ... 

REQUEST TO REMOVEBajkowa Kraina - Przedszkole - Zawiercie
http://www.bajkowa-kraina.net/

Bawimy i uczymy się w małych grupach (do 25 osób). Personel z wyższym wykształceniem pedagogicznym zapewnia wszechstronny rozwój Waszym dzieciom. 

REQUEST TO REMOVEPrzedszkole Publiczne "Diamentowa Kraina" | Home
http://diamentowa-kraina.com/

„Czas jest nieskończenie długi, a każdy dzień jest naczyniem, do którego można bardzo dużo nalać, jeśli naprawdę chce się je wypełnić”. 

REQUEST TO REMOVEKraina Cudów - Niepubliczne Przedszkole i …
http://www.kraina-cudow.pl/

Z wielką radością informujemy, że nasze Niepubliczne Przedszkole Kraina Cudów w Pruszkowie zostało beneficjentem projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki). 

REQUEST TO REMOVEKraina Czarów
http://krainaczarow.net/

O nas. Kraina Czarów to jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce! Tu czas mierzymy w dniach a nie w godzinach. To podróż do zapomnianych lat dzieciństwa. 

REQUEST TO REMOVEBajkowa Kraina Domki Rusinowo - Domki …
http://kraina-bajkowa.pl/

Ośrodek Bajkowa Kraina. Zapewniamy wypoczynek w czterech 5-osobowych domkach letniskowych z drewna położonych w bardzo spokojnej miejscowości Rusinowo, położonej 15 km od Darłowa oraz 4 km od Jarosławca..... 

REQUEST TO REMOVEWodna kraina - Czyste Kąpielisko pod Warszawą …
http://www.wodnakraina.com.pl/

Rodziny Park Rozrywki - Czyste Kąpielisko z plażą pod Warszawa - Mazowieckie 

REQUEST TO REMOVEAnikino Kraina Zabaw Dziecięcych
http://anikino.pl/

Anikino to kraina, w której wszystkie dzieci są szczęśliwe. Od lat organizujemy półkolonie, kolonie i obozy dla dzieci, a także urodziny, wejścia grupowe, imprezy tematyczne i imprezy wyjazdowe dla dzieci. Prowadzimy również kursy dla wychowawców kolonijnych. 

REQUEST TO REMOVEKraina Rumianku | Stowarzyszenie Aktywizacji …
http://krainarumianku.pl/

Witamy w Krainie Rumianku! Kraina Rumianku to wioska tematyczna gdzie dzieci i młodzież oraz dorośli mogą doświadczyć jak żyli, pracowali i odpoczywali nasi przodkowie. 

REQUEST TO REMOVEHome | Bajkowa Kraina | Przedszkole | Klub …
http://www.bajkowakraina.org/

Witaj w Bajkowej Krainie miejscu gdzie największą wartością jest szczęście małego człowieka! Jeżeli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie czuło się bezpieczne, wesołe oraz ciekawe świata, a jednocześnie uczyło się, to bardzo dobrze trafiłeś. 

REQUEST TO REMOVEUkryta Kraina - atrakcje dla dzieci
http://www.ukrytakraina.pl/pl/

Wyobraźcie sobie, że macie magiczną różdżkę, dzięki której otworzycie tajemne przejście do Ukrytej Krainy - sekretnego miejsca dla dzieci, pełnego zaczarowanych zwierząt, magii i zabawy. 

REQUEST TO REMOVELOT Łeba-Błękitna Kraina, Łeba, sprawdzone …
http://lotleba.pl/

Łeba to od wielu, wielu lat to miasto które swoimi walorami przyciąga rzeszę turystów. To mekka żeglarstwa, sportów wodnych, różnorakich form spędzenia aktywnego wypoczynku. 

REQUEST TO REMOVEBajkowa Kraina - Kaszubski Park Miniatur - …
http://www.kaszubskiparkminiatur.pl/bajkowa-kraina.html

Sierotka Marysia, Czerwony Kapturek, Świnki Trzy, Pinokio czy Jaś i Małgosia przy chacie z piernika to tylko niektóre eksponaty z ponad 60 instalacji z różnych bajek i baśni. 

REQUEST TO REMOVEStowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior
http://klj.org.pl/

Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior – LGD od stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2019 r. realizuje projekt pn. „Życie w pełni” w ramach konkursu grantowego „Generacja 5.0”. 

REQUEST TO REMOVEKraina Lodu. Przygoda Olafa (2017) - Filmweb
https://www.filmweb.pl/film/Kraina+Lodu.+Przygoda+Olafa-2017-788310

Kraina Lodu. Przygoda Olafa (2017) - W królestwie panuje świąteczne poruszenie. Księżniczki Anna i Elsa organizują swoje pierwsze Boże Narodzenie. Na przyjęcie przybywają wszyscy mieszkańcy. Po... 

REQUEST TO REMOVEHome - Kraina Magii
http://www.krainamagii.com/

Uczymy po angielsku! Realizowany przez nas program umożliwia naukę dzieciom z całego świata. Zajęcia prowadzimy po polsku i angielsku. Wiemy, że najlepszą metodą nauki języka jest angażowanie dzieci w różnorodne sytuacje dnia codziennego. 

REQUEST TO REMOVEWodna Kraina - Łowisko Wędkarskie - Wilga - …
http://lowiskowodnakraina.pl/

Z dala od wielkich miast, w malowniczej dolinie Wisły, pośród lasów, wrzosowisk i sadów rozciąga się kompleks stawów gdzie umiejscowione jest łowisko wodna krainaoraz rodzinny park rozrywki. 

REQUEST TO REMOVEArtystyczna Kraina - Edukacyjne Gry dla Dzieci
http://grydladzieci.edu.pl/artystyczna_kraina.html

Edukacyjne Gry Dla Dzieci to miejsce, w którym najmłodsi znajdą dla siebie wiele niesamowitych przygód, a rodzice, spokojni o ich bezpieczeństwo, będą mogli pozwolić sobie na chwilę oddechu od codziennych obowiązków. 

REQUEST TO REMOVEKraina Zabawy
http://www.krainazabawy.com.pl/

O tym, by jak najwięcej czasu spędzać z rodzicami, marzy niemal każde dziecko. Dorosłym coraz trudniej jest znaleźć wolną chwilę, która mogłaby pomóc w spełnieniu tych dziecięcych marzeń.  

REQUEST TO REMOVEStrona główna - Aktualności
http://www.krainadinozaurow.pl/

LGD Kraina Dinozaurów. LGD Kraina Dinozaurów to stowarzyszenie, które wyłoniło się w 2008 roku z Fundacji o tej samej nazwie, w celu realizacji zadań w ramach programu LEADER.  

Kraina Zdrowego Uśmiechuul. Tęczowy Las 5/U210-687OlsztynWarmińsko-Mazurskie+48 896 701 023 https://static.tuugo.pl/images/468/417/kraina_zdrowego_uśmiechu_.jpg https://static.tuugo.pl/images/468/417/kraina_zdrowego_uśmiechu_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.