Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit M&K MED
     
 •  

  About Us

  Firma M&K MED jest obecna na rynku usług medycznych od 2009 roku. Tworzą ją doświadczeni w wieloletniej służbie strażacy oraz ratownicy. W wielu firmach, szkołach czy instytucjach istnieje zapotrzebowanie na kursy:
  • kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • pomocy przedmedycznej,
  • przeciwpożarowe,
  • BHP,
  dlatego dobrze, żeby za ich organizację i prowadzenie odpowiadały osoby, które wiedzę teoretyczną uzupełniają praktycznym doświadczeniem. Firma ma także wszystkie niezbędne uprawnienia do przygotowywania uczestników między innymi do recertyfikacji KPP. Wśród kursantów można wyróżnić przedstawicieli wszystkich zajęć – od ratowników wodnych i policjantów, po urzędników czy nauczycieli.
  M&K MED mieści się przy ulicy Maksymiliana Jackowskiego w Poznaniu. Szkolenia z pierwszej pomocy i pokrewnych dziedzin nie są jedynym obszarem, w którym można liczyć na tę doświadczoną firmę. Z równie dobrym efektem świadczy ona transport medyczny (chorych, sprzętu, krwi itp.) na terenie miasta, kraju, a nawet kontynentu. Przedsiębiorstwo ma dostęp do niezbędnej floty pojazdów dostosowanych do wykonywania tak szczególnych i ważnych zadań. Prywatna karetka w Poznaniu jest do wynajęcia za sprawą jednego telefonu. Aby poznać więcej szczegółów, wystarczy wejść na stronę firmową kursyratowania.eu.
  Kolejny obszar świadczonych usług to zabezpieczenie medyczne imprez na terenie stolicy Wielkopolski i okolic. Jeżeli jest się organizatorem:
  • wydarzenia na terenie zadaszonego obiektu z udziałem przynajmniej 300 osób,
  • wydarzenia plenerowego z udziałem przynajmniej 1000 osób,
  prawo zobowiązuje do wynajęcia ratowników medycznych. Im więcej uczestników koncertu, meczu czy festynu, tym większe ryzyko, że ktoś będzie potrzebował fachowej pomocy, np. w wyniku omdlenia lub urazu mechanicznego.
  Podsumowując – specjaliści z M&K MED organizują i przeprowadzają szkolenia, kursy i recertyfikację, organizują logistycznie transport sanitarny, a także gwarantują zabezpieczenie medyczne imprez. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannej chęci rozwoju marka jest kojarzona z najwyższym poziomem usług.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of M&K MED:
 •  

  Statistics:

  10times viewed
  95times listed
 
Maksymiliana Jackowskiego 13/3, 60-508
Show on map
id0230003248417
M&K MEDMaksymiliana Jackowskiego 13/360-508PoznańWielkopolskie697 768 002
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.