Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit MAF Architekci sp. z o.o. sp.k
     
 •  

  About Us

  Biuro MAF Home z siedzibą w Poznaniu zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą online gotowych projektów domów jednorodzinnych - parterowych oraz piętrowych. Klienci mogą również zapoznać się z licznymi projektami budynków z płaskim dachem czy z dodatkowym poddaszem. Warto zajrzeć na firmową stronę, gdzie udostępniono przykładowe projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych wraz ze szczegółowymi informacjami oraz cenami. 
  Projekty modernistycznych domów jednorodzinnych
  Doświadczeni architekci stale się rozwijają i śledzą obowiązujące trendy w budownictwie, aby móc zaproponować klientom ciekawe i energooszczędne rozwiązania. Sporym zainteresowaniem cieszą się w szczególności gotowe projekty nowoczesnych domów, które charakteryzują się minimalistycznym wykończeniem i designerską elewacją. Oczywiście dobór odpowiednich materiałów wpływa na izolację całego budynku, a tym samym na koszty użytkowania wnętrz. Projektanci stawiają na innowacyjne technologie w postaci, m.in.:
  • sprawdzonych i trwałych materiałów izolacyjnych,
  • odpowiedniego układu pomieszczeń oraz płaskiego dachu,
  • kolektorów słonecznych czy pomp ciepła,
  • zwartej konstrukcji.
  Projekty domów pod klucz z kosztorysem
  Poznańskie biuro wykonuje również gotowe projekty budynków wraz z oszacowaniem wszystkich kosztów dotyczących m.in. prac budowlanych oraz wykorzystanych materiałów. Taki dokument jest niezbędny przy zewnętrznym finansowaniu całej inwestycji (mowa głównie o kredytach hipotecznych czy inwestycyjnych - w przypadku deweloperów). Przyszli właściciele, dzięki kosztorysowi mogą kontrolować wydatki i dokonywać koniecznych zmian czy znaleźć dodatkowe oszczędności, m.in. wynajmując tańszą firmę wykonawczą czy decydując się na inne materiały.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of MAF Architekci sp. z o.o. sp.k:
 •  

  Statistics:

  7times viewed
  61times listed
 
Dąbrowskiego 77a, 60-529
Show on map
id0230003251467
MAF Architekci sp. z o.o. sp.kDąbrowskiego 77a60-529PoznańWielkopolskie795 140 529 https://static.tuugo.pl/images/58/543/screenshot_2021-03-17_maf_home_gotowe.jpg https://static.tuugo.pl/images/58/543/screenshot_2021-03-17_maf_home_gotowe.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.