Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Meditravel Sp. z o.o.
     
 •  

  About Us

  Pod adresem internetowym meditravel.pl można zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa specjalizującego się w organizacji wyjazdów w ramach medycyny turystycznej. Jedną z najczęściej wybieranych usług jest przeszczep włosów. Cena zabiegu należy do wyjątkowo przystępnych – oszczędności względem standardowych cen w kraju mogą sięgać nawet 30%. Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową organizacją całego wyjazdu, zaczynając od zakupu biletów lotniczych, a kończąc na transferze na terenie Turcji. Pod wskazanym adresem można już teraz skorzystać z darmowych konsultacji.
  Każdy klient może być pewien co do wysokiej jakości świadczonych usług, jako że to przedsiębiorstwo współpracuje jedynie z doświadczonymi klinikami, które dysponują odpowiednimi zaświadczeniami lekarskimi. Tego typu placówki wykorzystują nowoczesne urządzenia oraz sprzęty medyczne, które warunkują powodzenie zabiegu. Pod wskazanym adresem można dowiedzieć się, ile kosztuje przeszczep włosów w ramach trzech różnych pakietów. W zależności od wybranej opcji cenowej klient może liczyć między innymi na pomoc ze strony polskojęzycznego opiekuna, a także zapewnienie biletów lotniczych.
  Do przeszczepiania włosów wykorzystywana jest jedna z dwóch metod: FUE lub DHI. Ta pierwsza jest przeznaczona dla osób, które chcą uzyskać jak najbardziej naturalne rezultaty. W ramach zabiegu przeprowadzany jest przeszczep wszystkich struktur włosa, w tym również komórek macierzystych, które odpowiadają za jego rośnięcie. Dzięki tej metodzie można zmniejszyć ryzyko wystąpienia blizn, a jednocześnie przyspieszyć proces regeneracyjny – wszystko za sprawą zastosowania specjalnych ostrzy szafirowych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, zarówno podczas pobierania włosów, jak i ich przeszczepiania.
  Drugą stosowaną metodą jest DHI, która polega na wykorzystaniu specjalnych implantatorów. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne ustalenie głębokości, na jakiej osadza się mieszki włosowe w skórze. Zabieg nie wymaga wcześniejszego ogolenia głowy, a do tego pozwala szybko polepszyć gęstość włosów. Do tego umożliwia lekarzowi takie umieszczenie mieszków włosowych, aby fryzura wyglądała jak najbardziej naturalnie. Ten sposób przeszczepiania włosów jest zalecany w szczególności do zagęszczenia brody, a także brwi. Rekonwalescencja jest także krótsza niż w przypadku zastosowania metody FUE.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Meditravel Sp. z o.o.:
 •  

  Statistics:

  13times viewed
  90times listed
 
al. Jana Pawła II 27, 00-867
Show on map
id0230003252120
Other search results for: Meditravel Sp. z o.o.
REQUEST TO REMOVEMeditravel.pl - Przeszczep włosów Turcja (Stambuł ...
https://meditravel.pl/

Meditravel współpracuje tylko ze sprawdzonymi klinikami transplantacji włosów i chirurgii plastycznej, które posiadaj ą akredytowane międzynarodowe zaświadczenia lekarskie takie jak m.in. JCI-ISO. Urządzenia i sprzęty medyczne spełniają najwyższe międzynarodowe standardy medyczne. 

REQUEST TO REMOVEPrzeszczep włosów cena za graft | Ile ... - Meditravel.pl
https://meditravel.pl/oferty/

Podczas podróży i pobytu w Turcji gwarantujemy naszym pacjentom 24-godzinny serwis Zespołu Meditravel i Clinicana. ZESTAW PROFESJONALNYCH PRODUKTÓW. Dla każdego z naszych pacjentów mamy przygotowany zestaw profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry głowy i włosów po zabiegu. 

REQUEST TO REMOVESearch, Compare & Book Medical Worldwide | …
https://www.mymeditravel.com/

Laser Eye Surgery (LASIK) Clinics in Thailand. Starting from $2,005. Laser Eye Surgery (LASIK) Clinics in Malaysia. Starting from $1,451. Laser Eye Surgery (LASIK) Clinics in Singapore. Starting from $2,404. 

REQUEST TO REMOVEPobyty Archív - Meditravel
https://www.meditravel.cz/pobyt/

RELAXAČNÍ POBYT – DVŮR PERLOVÁ VODA (2021) Termín: 14.10.2021 — 17.10.2021. Cena od: 9 990 Kč Daňová úspora: -4 496 Kč. Pro další pokračování úspěšných relaxačních pobytů jsme vybrali statek Dvůr Perlová Voda v Českém středohoří, v malebné krajině, která nemá ve střední Evropě obdoby. 

REQUEST TO REMOVEDomů - Meditravel
https://www.meditravel.cz/

RELAXACE – DVŮR PERLOVÁ VODA (2021) Cena od 9 990 Kč Daňová úspora: -4 496 Kč. Termín: 14.10.2021 — 17.10.2021. Zobrazit pobyt. 

REQUEST TO REMOVEKempingi w Chorwacji | Najlepsze wakacje w Chorwacji dla ...
https://www.mediteran.travel/

Brežice. Terme Čatež jest największym naturalnym ośrodkiem SPA w Słowenii. Od wielu lat zdobywa nagrody dla najlepszego słoweńskiego ośrodka kempingowego. Turyści spragnieni wodnego szaleństwa znajdą tu 12 000 m2 basenów, park wodny dla dzieci, tematyczny park piratów, 450-metrową rzekę i baseny dla dzieci. 

REQUEST TO REMOVEPrzeszczep włosów w Turcji - Clinicana i Meditravel ...
https://pokonajlysienie.com/topic/3380-przeszczep-w%C5%82os%C3%B3w-w-turcji-clinicana-i-meditravel-pro%C5%9Bba-o-rad%C4%99/

16.03.2021 · Witam. Mam 35 lat, wyglądam tak, jak na zdjęciach. Planowałem wstępnie przeszczep w Turcji w Clinicanie, poprzez Meditravel. Oszacowano, że wszczępią mi 2600 graftów metodą MicroFUE, ewentualnie więcej, jeżeli podczas zabiegu okaże się to konieczne. Chciałem zasięgnąć jeszcze … 

REQUEST TO REMOVEPRZESZCZEP WŁOSÓW W TRUCJI - EFEKTY Z MEDITRAVEL.PL - …
https://www.youtube.com/watch?v=rrpz3VIqPRY

Minęło 9 miesięcy odkąd Adam Bień zrobił z nami przeszczep włosów.Efekt już dziś jest rewelacyjny.Też chciałbyś odzyskać swoje włosy? Chciałbyś pozbyć się ły... 

REQUEST TO REMOVEPRZESZCZEP WŁOSÓW MICRO FUE W TURCJI - DOKUMENTACJA ...
https://www.youtube.com/watch?v=VNhILLcPasI

Przeszczep włosów metodami micro FUE i DHI w Turcji z polską obsługą. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce Clinicana Hair Transplant Centre z siedzi... 

REQUEST TO REMOVEMeditravel.pl - Opinie o nas 🧐 przeczytasz na google ...
https://www.facebook.com/meditravel.polska/posts/811343279724822

Meditravel.pl. January 28 ·. Opinie o nas 🧐 przeczytasz na google 🥰🥰. Dziękujemy z całego serca ️ za każdy oddany komentarz oraz za zaufanie którym nas obdarzyliście 👍. Czekamy na efekty zabiegów kolejnych Naszych Pacjentów 🧔 oraz Pacjentek 👩‍🦰 a także na 💁‍♀️ Wasze opinie dzięki którym wiemy na co ... 

Meditravel Sp. z o.o.al. Jana Pawła II 2700-867WarszawaMazowieckie660 521 271 https://static.tuugo.pl/images/724/962/screenshot_2021-05-10_nr_1_w.jpg https://static.tuugo.pl/images/724/962/screenshot_2021-05-10_nr_1_w.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.