Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit MEGABLACH
     
 •  

  About Us

  Wchodząc na stronę kominypolska.pl można zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów kominowych. Wśród jego asortymentu znajdują wszystkie części niezbędne do stworzenia kompletnej konstrukcji tego typu. Zostały one wykonane z materiałów dostosowanych do ich przeznaczenia, czyli między innymi ze stali odpornej na działanie wysokich temperatur oraz kwasów.
  Do wyboru są takie części jak nasady, daszki, rury, kominy, a także drzwiczki i trójniki. Proponowane rozwiązania są dostosowane zarówno do willi, jak i domów wielorodzinnych. Wśród asortymentu znajdują się również specjalne modele do wykorzystania przemysłowego. Sprzedawca ma w swojej ofercie wsady kominowe typu okrągłego, owalnego, izolowanego oraz kondensacyjnego. Systemy kominowe opisane pod wskazanym wcześniej adresem są proste w montażu, co pozwala na ich wykorzystanie niedługo po dostarczeniu zamówienia. Konstrukcje są dostępne w różnych wersjach, dzięki czemu każdy klient może znaleźć takie rozwiązanie, które jest w pełni dostosowane do jego oczekiwań. Poszczególne modele różnią się od siebie między innymi pod względem rozmiaru oraz zastosowania. Jednocześnie urządzenia są funkcjonalne, a więc można je wykorzystać w różnych instalacjach. O długoletniej żywotności decyduje wykonanie z wytrzymałych materiałów.

 •  Evaluations of MEGABLACH:
 •  

  Statistics:

  14times viewed
  52times listed
 
Dzierżoniowska 25/2, 50-536
Show on map
id0230003252104
MEGABLACHDzierżoniowska 25/250-536WrocławDolnośląskie514-947-541 https://static.tuugo.pl/images/12/132/megablach_.jpg https://static.tuugo.pl/images/12/132/megablach_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.