Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Migraine Surgery Centre
     
 •  

  About Us

  Centrum Chirurgii Medycyny działa na terenie Warszawy przy ulicy Domaniewskiej 39a (Horizon Plaza). W znanej klinice przeprowadzana jest szczegółowa diagnostyka oraz leczenie ostrej migreny, w tym również migrenowych zawrotów głowy. Na stronie internetowej centrum można znaleźć wiele cennych informacji dotyczących przebiegu leczenia, w tym m.in. wstępnych testów polegających na wykonaniu zastrzyków z botoksu w okolicy czoła. Tego rodzaju działanie pomaga w określeniu skutków dla pacjenta przy unieruchomieniu mięśnia marszczącego odpowiadającego za zmarszczki mimiczne.
  Cena leczenia migreny przy zastosowaniu toksyny botulinowej
  Należy pamiętać, że zastrzyki z botoksu na migrenę są jedynie działaniem tymczasowym i procesem testowym. Po osiągnięciu oczekiwanych rezultatów w postaci m.in. całkowitego wyeliminowania przyczyn migreny lub znacznym zmniejszeniu częstotliwości oraz stopnia odczuwalnego bólu, chirurg może przeprowadzić zabieg okolicy czoła, potylicy lub skroni. Cennik wykonywanych operacji jest dostępny na stronie warszawskiego centrum. 
  Czy botoks jest szkodliwy?
  Wszystkie osoby, które zmagają się z częstymi migrenami, nie znając ich przyczyny i równocześnie obawiają się efektów ubocznych botoksu, powinny zapoznać się z informacjami udostępnianymi na stronie centrum. Znajdują się tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wszelkie wątpliwości pojawiające się wśród dotychczasowych pacjentów. Przed zakwalifikowaniem się do operacji na migrenę, należy także przejść odpowiedni test i wypełnić formularz kontaktowy. Na wstępne konsultacje medyczne zapraszane są jedynie wybrane osoby spełniające określone kryteria i w przypadku których innowacyjne metody leczenia mają szansę przynieść pozytywne efekty. 
  Na stronie warszawskiego centrum regularnie zamieszczane są również ciekawe wpisy, w których poruszane są takie zagadnienia jak:
  • migrena a padaczka,
  • migrena po narkozie,
  • przyczyny częstych migren,
  • migrena a biegunka,
  • migrena a serotonina,
  • rodzaje migren (klasyczna, z aurą),
  • objawy migreny u mężczyzn.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Migraine Surgery Centre:
 •  

  Statistics:

  8times viewed
  29times listed
 
Domaniewska 39A, 02-672
Show on map
id0230003251618
Migraine Surgery CentreDomaniewska 39A02-672Warszawa, WarszawaMazowieckie739 235 231 https://static.tuugo.pl/images/44/99/banner-start-lg_pl_.jpg https://static.tuugo.pl/images/44/99/banner-start-lg_pl_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.