Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik
     
 •  

  About Us

  W gabinecie Modern Dent, należącym do Marcina Musialika i znajdującym się w Stalowej Woli, można wykonać leczenie kanałowe zębów, skaling, zdecydować się na ekstrakcję czy wybielanie.
   
  Bogata oferta, jaką przedstawia założony przez dentystę ze Stalowej Woli, Marcina Musialika, gabinet Modern Dent, pozwala pacjentom kompleksowo zadbać o stan oraz wygląd swojego uzębienia. Doświadczona kadra stomatologów każdemu doradzi odpowiednie dla niego rozwiązanie, co jest gwarancją pełnego zadowolenia.
  W gabinecie można poddać się rozlicznym zabiegom, od profilaktyki stomatologicznej, w zakres której wchodzi między innymi skaling, przez leczenie, także kanałowe, zębów, aż po wykonywanie uzupełnień protetycznych. Chirurg stomatolog może dokonać ekstrakcji zębów, na przykład szczególnie trudnych do usuwania ósemek czy resekcji korzeni zębowych. W grę wchodzą też budzące coraz większe zainteresowanie pacjentów zabiegi estetyczne. Dentysta ze Stalowej Woli proponuje między innymi wybielanie zębów, które pozwala zyskać śnieżnobiały uśmiech nawet w przypadku silnych przebarwień. Stosowane w gabinecie metody są bezpieczne dla szkliwa, warunkiem wykonania zabiegu jest jednak posiadanie wyleczonych zębów i szczelnych wypełnień. Pacjentom daje to gwarancję, że nawet silne rozjaśnienie uzębienia nie doprowadzi do osłabienia szkliwa.

  W gabinecie stomatologicznym Modern Dent w Stalowej Woli można poddać się licznym zabiegom z różnych obszarów stomatologii. Specjaliści przekonują między innymi o zasadności systematycznego przeprowadzania skalingu, usuwającego z zębów kamień i inne osady, a także regularnych przeglądów jamy ustnej. Gabinet oferuje też leczenie kanałowe, wykonywanie koron i mostów protetycznych czy usuwanie zębów przez chirurga stomatologa.

 •  Evaluations of Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik:
 •  

  Statistics:

  16times viewed
  86times listed
 
ks. Jerzego Popiełuszki 2
Show on map
id0230003252892
Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialikks. Jerzego Popiełuszki 2Stalowa WolaPodkarpackie794903732 https://static.tuugo.pl/images/985/549/modern_dent_prywatny_gabinet.jpg https://static.tuugo.pl/images/985/549/modern_dent_prywatny_gabinet.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.