Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

 •  

  About Us

  Motylarnia Karwia jest dostępna dla zwiedzających od czerwca do końca sierpnia przez 7 dni w tygodniu. Klienci mogą postawić na indywidualne zwiedzanie lub skorzystać z opcji zobaczenia całej motylarni wraz z przeszkolonym przewodnikiem, który zdradzi wiele ciekawostek na temat poszczególnych gatunków motyli. W obiekcie można spotkać ponad kilkadziesiąt różnych gatunków pochodzących z całego świata, w tym m.in. Ameryki Południowej, Indonezji, Azji Południowej czy Afryki. Wewnątrz obiektu panuje tropikalny klimat, dzięki czemu goście mają pewność, że bez względu na pogodę wycieczka do motylarni będzie udana.
  Warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży
  Na miejscu odbywają się specjalne pokazy i warsztaty dla zorganizowanych grup przedszkolnych oraz szkolnych. Wystarczy wcześniej umówić się z obsługą i ustalić termin. Podczas szkolenia wszyscy uczestnicy poznają m.in.:
  • cykl życia motyli (od składania jaj aż po gąsienicę i zamianę z larwy w młodego motyla),
  • budowę motyla,
  • liczne ciekawostki dotyczące zwyczajów motyli,
  • klimat, w którym na co dzień żyją te niesamowite owady.
  Sesje zdjęciowe
  Klienci mogą również wykonać sesję zdjęciową w otoczeniu zieleni i egzotycznych motyli. Na miejscu przeprowadzane są najczęściej fotografie ślubne, rodzinne i dziecięce. Cały klimat sprawi, że zdjęcia staną się wyjątkową pamiątką, a sesja będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego. Osoby zainteresowane tego rodzaju zdjęciami powinny wcześniej skontaktować się z pracownikami motylarni.
  Jakie gatunki motyli można zobaczyć w motylarni?
  Na firmowej stronie dostępnej pod adresem motylarnia-karwia.pl można zapoznać się ze szczegółową listą wszystkich gatunków motyli, które przebywają wewnątrz obiektu. Klienci znajda także bogatą galerię zdjęć. Wśród najpopularniejszych okazów można wymienić takie jak m.in.:
  • Parthenos sylwia, nazywany często Latającym Tygrysem,
  • Argema Mimosae, czyli Afrykańska Ćma Księżycowa,
  • Attacus atlas - największa ćma nocna, której rozpiętość skrzydeł wynosi 25-30 cm,
  • Morpho peleides o błękitnych skrzydłach, uważany za jednego z najpiękniejszych motyli na świecie.

 •  Evaluations of Motylarnia Karwia:
 •  

  Statistics:

  17times viewed
  82times listed
 
Kopernika 29A, 84-105
Show on map
id0230003253345
Other search results for: Motylarnia Karwia
REQUEST TO REMOVEKrupówki Dolne | Zakopane - oficjalny serwis internetowy
https://www.zakopane.pl/kamery-zakopane/krupowki-dolne

Motylarnia Ciuchcia Zakopiańska Mini Zoo Koleje linowe Kolej linowa Kasprowy Wierch Kolej linowo-terenowa Gubałówka Kolej krzesełkowa Butorowy Wierch Kolej krzesełkowa Szymoszkowa Kolej krzesełkowa Harenda Kolej krzesełkowa Wielka Krokiew ... 

REQUEST TO REMOVEMorskie Oko | Zakopane - oficjalny serwis internetowy
https://www.zakopane.pl/strefa-turystyczna/turystyka/wycieczki-gorskie-latem/szlaki-lato/morskie-oko

Morskie Oko to największe (ok. 35 ha) i jedno z najbardziej znanych jezior tatrzańskich. Położone jest w górnych partiach Doliny Rybiego Potoku stanowiącej część walnej Doliny Białki. 

REQUEST TO REMOVECentrum Łopuszańska 22 - Warszawa, butiki, sklepy ...
http://centrumlopuszanska22.pl/

Centrum Łopuszańska 22 - nowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy. Nowoczesny obiekt handlowy o wyjątkowej architekturze to ponad 200 sklepów odzieżowych i punktów usługowych. 

REQUEST TO REMOVEJastrzębia Góra - noclegi, atrakcje, gastronomia ...
https://www.jastrzebiagora.pl/

Motylarnia Karwia. Zobacz Wszystkie Atrakcje. Jastrzębia Góra. to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. 

REQUEST TO REMOVEWycieczki rowerowe do 65 km od Wolsztyna. Podpowiedzi ...
https://wolsztyn.naszemiasto.pl/wycieczki-rowerowe-do-65-km-od-wolsztyna-podpowiedzi-jednodniowych-wypraw-gdzie-w-weekend-27-28-listopada/ar/c11p1-21832085

27.11.2021 · Rozważasz wycieczkę rowerową z Wolsztyna? Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać. Na weekend 27 - 28 listopada mamy 5 ciekawych propozycji tras. Są zróżnicowane pod względem trudności czy dystansu, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Razem z Taseo proponujemy Wam 5 tras na wyprawę rowerową w odległości do 65 km od Wolsztyna. Co tydzień wybieramy inny zestaw. 

REQUEST TO REMOVEŚcieżki rowerowe do 66 km od Wągrowca. Pomysły na ...
https://wagrowiec.naszemiasto.pl/wycieczki-rowerowe-do-66-km-od-wagrowca-pomysly-na-jednodniowa-wyprawe-gdzie-w-weekend-23-24-pazdziernika/ar/c11p1-21831745

25.11.2021 · Szukasz pomysłu na wycieczkę rowerową w okolicy Wągrowca? Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać. Na weekend 27 - 28 listopada przygotowaliśmy 5 ciekawych propozycji tras. Są różne pod względem trudności czy długości, dzięki temu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wspólnie z Traseo proponujemy Wam 5 tras na wycieczkę rowerową w odległości do 66 km od Wągrowca. 

REQUEST TO REMOVETeneryfa | ITAKA - Biuro podróży ITAKA | Wakacje
https://www.itaka.pl/nasze-kierunki/wyspy-kanaryjskie/teneryfa.html

Znajduje się tu też Mariposario - motylarnia, gdzie zgromadzono wiele gatunków motyli z różnych stron świata. GARACHICO. Skromny port rybacki z wąskimi, brukowanymi uliczkami. W 1709 r. ówczesny port handlowy zalany został lawą wulkaniczną. Miasto odbudowane zostało na … 

Motylarnia KarwiaKopernika 29A84-105KarwiaPomorskie574 859 264 https://static.tuugo.pl/images/994/419/motylarnia_karwia_.jpg https://static.tuugo.pl/images/994/419/motylarnia_karwia_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.