Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Motylarnia w Porcie Władysławowo
     
 •  

  About Us

  Motylarnia Władysławowo powstała z myślą o spełnieniu marzeń miłośników motyli. Można spotkać w niej kilkadziesiąt gatunków tych wyjątkowych stworzeń. Motyle pochodzą z Afryki, Ameryki, Azji i Australii. Goście mogą podziwiać je z bliska, ponieważ owady latają tuż obok nich i siadają im na rękach. Obiekt znajduje się w Porcie Władysławowo i jest bardzo chętnie odwiedzany przez znawców owadziego życia oraz turystów, którzy szukają ciekawych atrakcji przy okazji wakacji nad morzem. Do środka można wejść z dziećmi. Najmłodsze maluchy wpuszczane są za darmo.
  Dostępne są bilety normalne i ulgowe. Każdy z nich zawiera wliczoną usługę przewodnika, który przedstawi ciekawostki z życia motyli i odpowie na pytania zgromadzonych gości. Słuchając go, można wiele dowiedzieć się o skrzydlatych stworzeniach, w tym:
  • jak szybko latają,
  • dlaczego mają dwie pary skrzydeł,
  • jak widzą świat,
  • ile żyją oraz jakie były najstarsze motyle świata,
  • czym się żywią.
  Przewodnik wyjaśnia też, czym jest motyli pyłek. Wśród mieszkających w Motylarni gatunków owadów znajduje się między innymi Danaus plexippus, który szczególnie znany jest ze swoich zdolności dalekiego podróżowania. Pokonuje aż 3000 km w czasie migracji z Kalifornii do Meksyku. Jego skrzydła mierzą od 8 do 13 cm. Innym wzbudzającym zainteresowanie gatunkiem jest Doleschalia bisaltide. Gdy odpoczywa z zamkniętymi skrzydłami, wygląda jak zasuszony liść. Papilio palinurus ma natomiast przepiękną, szmaragdową barwę i zalicza się do bardzo wąskiego grona zielonych motyli. Ponadto turyści mogą obejrzeć niebieskie Morpho peleides, które przy każdym ruchu skrzydeł wywołują niezwykłe iluzje optyczne.
  Motylarnia czynna jest w okresie wakacyjnym, od końca czerwca do sierpnia. W jej ofercie znajdują się także usługi dodatkowe, takie jak organizowanie sesji fotograficznych z motylami. Wcześniej należy skontaktować się z pracownikami obiektu i uzgodnić szczegóły. Można zrobić to telefonicznie. W obiekcie często organizowane są sesje ślubne, artystyczne i dziecięce.

 •  Evaluations of Motylarnia w Porcie Władysławowo:
 •  

  Statistics:

  15times viewed
  74times listed
 
Hryniewieckiego 2, 84-120
Show on map
id0230003253347
Other search results for: Motylarnia w Porcie Władysławowo
REQUEST TO REMOVEDas Schmetterlinghaus
http://schmetterlinghaus.at/

Das Schmetterlingshaus im Wiener Burggarten schafft ein Biotop für farbenprächtigere Zeitgenossen der Insektenwelt. Eine Vielzahl tropischer Schmetterlinge bietet sich dem Besucher im Herzen Wiens. 

REQUEST TO REMOVECentrum Łopuszańska 22 - Warszawa, butiki, sklepy ...
http://centrumlopuszanska22.pl/

Centrum Łopuszańska 22 - nowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy. Nowoczesny obiekt handlowy o wyjątkowej architekturze to ponad 200 sklepów odzieżowych i punktów usługowych. 

REQUEST TO REMOVEJastrzębia Góra - noclegi, atrakcje, gastronomia ...
https://www.jastrzebiagora.pl/

Motylarnia Karwia. Zobacz Wszystkie Atrakcje. Jastrzębia Góra. to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. 

REQUEST TO REMOVEWitamy w zoo - ZOO Zamość
https://www.zoo.zamosc.pl/

7) Ze zwiedzania WYŁĄCZONE POZOSTAJĄ MOTYLARNIA ORAZ MINI ZOO. 8) Na terenie zoo obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA. 9) Maksymalna dopuszczalna ilość osób w budynkach: - żyrafiarnia - 3 osoby - małpiarnia - 10 osób - duże drapieżne (parter) - 20 osób - terraria, akwaria (piętro) - … 

REQUEST TO REMOVEAktualności - ostnet.pl
http://spszklary.ostnet.pl/

Pierwszym punktem naszej wycieczki była wizyta w muzeum przyrodniczym ,,Motylarnia". Mieliśmy okazję podziwiać kolekcję motyli z wszystkich kontynentów. Oprócz tego właściciel muzeum przeprowadził ciekawą lekcję z biologii motyli i innych stawonogów. 

REQUEST TO REMOVEKamery Zakopane | Zakopane - oficjalny serwis internetowy
https://www.zakopane.pl/kamery-zakopane

Motylarnia Ciuchcia Zakopiańska Mini Zoo Koleje linowe Kolej linowa Kasprowy Wierch Kolej linowo-terenowa Gubałówka Kolej krzesełkowa Butorowy Wierch Kolej krzesełkowa Szymoszkowa Kolej krzesełkowa Harenda Kolej krzesełkowa Wielka Krokiew ... 

REQUEST TO REMOVEKrupówki - Zakopane | Zakopane - oficjalny serwis internetowy
https://www.zakopane.pl/kamery-zakopane/krupowki-zakopane

Motylarnia Ciuchcia Zakopiańska Mini Zoo Koleje linowe Kolej linowa Kasprowy Wierch Kolej linowo-terenowa Gubałówka Kolej krzesełkowa Butorowy Wierch Kolej krzesełkowa Szymoszkowa Kolej krzesełkowa Harenda Kolej krzesełkowa Wielka Krokiew ... 

REQUEST TO REMOVEDolina Charlotty: gdzie leży, jak dojechać, atrakcje - Podróże
https://podroze.onet.pl/dolina-charlotty-gdzie-lezy-jak-dojechac-atrakcje/2t0npg7

22.11.2021 · Kończy się on cumowaniem przy terytorium zamieszkiwanym przez z krewnych popularnego Króla Juliana, czyli znane wszystkim lemury. Innymi atrakcjami związanymi z fauną są motylarnia, fokarium oraz stadnina koni, w której można wykupić naukę jazdy lub przejażdżkę na wybranych rumakach. 

REQUEST TO REMOVELista ofert dla pracowników administracyjnych - Poznański ...
https://www.poznan.pl/mim/oswiata/oferty-dla-pracownikow-administracyjnych/

Publiczne Przedszkole Motylarnia: 1 etat pomoc nauczyciela - wspomaganie nauczyciela w pracy z dziećmi: 2021-11-21: 2021-11-29: Kontakt w sprawie oferty Publiczne Przedszkole Motylarnia: Przedszkole nr 3 Kryjówka: Poszukujemy pana do wykonywania prac konserwacyjno - naprawczych w przedszkolu, praca dodatkowa. 

REQUEST TO REMOVE25 atrakcji Zakopanego, które nie są Krupówkami ...
https://skomplikowane.pl/na-trasie/zakopane-atrakcje/

23.01.2018 · #24 Motylarnia Zakopane. Motyle małe i duże skrywają w sobie dziesiątki ciekawostek. Jeśli jeszcze nie byłeś w takim miejscu, to masz ku temu świetną okazję. Motylarnia w Zakopanem to miejsce pełne fruwających owadów, o których dowiesz się zupełnie nowych i fascynujących rzeczy. Więcej o tym miejscu przeczytasz tutaj . 

Motylarnia w Porcie WładysławowoHryniewieckiego 284-120WładysławowoPomorskie574 859 264 https://static.tuugo.pl/images/291/847/motylarnia_w_porcie_władysławowo.jpg https://static.tuugo.pl/images/291/847/motylarnia_w_porcie_władysławowo.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.