Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Nieruchomości Michał Bala
     
 •  

  About Us

  Każdy, kto kupował dom czy mieszkanie, doskonale wie, jak ważne jest sprawdzenie każdego szczegółu oferty. Na rynku niestety zdarzają się nieuczciwi dealerzy, którzy ukrywają liczne pułapki, na jakie natrafi nowy właściciel po podpisaniu umowy i wykonaniu przelewu. Najczęściej jest to zadłużona hipoteka lub niepewny status prawny, którzy może przysporzyć wiele nieprzyjemnych sytuacji. Dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z pomocy fachowców.
  W Cieszynie tego typu usługę można wykupić w firmie Nieruchomości Michał Bala. Jest to cieszący się jedynie pozytywnymi opiniami punkt prowadzony przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Michał Bala jest rzeczoznawcą majątkowym, który dysponuje uprawnieniami zawodowymi przyznanymi przez ministra inwestycji i rozwoju. Nie poprzestał on na zdobyciu podstawowych kompetencji i stale rozwijał swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w wielu oficjalnych szkoleniach i warsztatach, co potwierdzają zdobyte przez niego certyfikaty. Są to m.in. dokumenty świadczące o ukończeniu kursu z weryfikowania ważności umów rynkowych, wyceny nakładów w ujęciach kosztowych, szacowania wartości marki czy wyceny nieruchomości na potrzeby wierzytelności bankowych oraz wiele innych.
  Michał Bala jest członkiem zarządu Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych i dysponuje przeszkoleniem Związku Banków Polskich. Jest to bardzo cenne doświadczenie budujące CV tego profesjonalisty. Dzięki temu został on bowiem wpisany na tzw. listę bankową. Obecność w tym katalogu sprawia, że jego analizy i szacunki respektowane są przez zdecydowaną większość krajowych instytucji finansowych. W wielu przypadkach znacznie przyspiesza to postępowanie, ze względu na brak podważania wiarygodności przygotowanej wyceny.

 •  Evaluations of Nieruchomości Michał Bala:
 •  

  Statistics:

  12times viewed
  113times listed
 
3 Maja 16/1, 43-400
Show on map
id0230003249754
Nieruchomości Michał Bala3 Maja 16/143-400CieszynŚląskie508 254 460 https://static.tuugo.pl/images/187/142/nieruchomości_michał_bala_.jpg https://static.tuugo.pl/images/187/142/nieruchomości_michał_bala_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.