Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Paweł D'Anthoni P.H.U. Makson
     
 •  

  About Us

  Wieloletnie zaniedbywanie wizualnej strony samochodu prowadzi do defektów, z którymi ciężko sobie samodzielnie poradzić. Nieusuwanie zanieczyszczeń sprawia, że nie tylko brud wsiąka głęboko w lakier i nie jest łatwo go usunąć, ale także staje się to przyczyną powstawania procesów korozyjnych, które niszczą blachę. Na szczęście z tymi niepowołanymi zjawiskami skutecznie mogą sobie poradzić doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy zajmujący się tzw. autodetailingiem. Myjnia Paweł D'Anthoni P.H.U. Makson to miejsce w Sosnowcu, w którym każdy kierowca może odzyskać dawny blask swojego pojazdu, nawet jeśli jest on w wyjątkowo złym stanie. Firma jest częścią przedsiębiorstwa DetailKing, które jest liderem polskiego rynku związanego z estetyką motoryzacyjną.
  Najważniejszą proponowaną usługą jest kompletna renowacja lakieru. Składa się na nią wiele działań, które mają na celu usunięcie uszkodzeń i poprawę wyglądu. Najpierw pojazd wjeżdża do myjni, gdzie zostaje dogłębnie oczyszczony z brudu i resztek soli, które zalegają na blasze po zimie i stanowią dla niej zagrożenie. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i wygodnym przyrządom możliwe jest pozbycie się plam nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Kolejnym etapem jest likwidowanie zarysowań, przetarć i odprysków, do jakich doszło w powłoce lakierowej. Ubytki farby są dokładnie uzupełniane, tak, by po defektach nie zostało śladu. Możliwe jest także całkowite przemalowanie pojazdu na specjalne życzenie klienta. Specjaliści usuwają także rdzę i zabezpieczają blachę przed dalszym korodowaniem. Na koniec stosowana jest powłoka ceramiczna lub folia bezbarwna. Mają one stanowić warstwę ochronną. Dzięki nim lakier będzie odporniejszy na powstawanie nowych uszkodzeń. Profesjonaliści zajmą się także wyrównywaniem karoserii, jeśli widać na niej efekty stłuczki. Wyciąganie wgnieceń jest przeprowadzane bardzo dokładnie. Dzięki temu elementy nadwozia wracają do swojego pierwotnego stanu i wyglądają, jakby nie doszło do kolizji.
  W myjni tej można zlecić także odświeżanie wnętrza kabiny, w tym również pranie tapicerki, które dla wielu warsztatów stanowi zbyt duże wyzwanie. Korzystając z pomocy pracowników tej firmy, każdy zleceniodawca zyskuje gwarancję, że siedzenia odzyskają dawny blask, wszystkie plamy (nawet te tłuste) zostaną wywabione, a kolory staną się żywe.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Paweł D'Anthoni P.H.U. Makson:
 •  

  Statistics:

  5times viewed
  6times listed
 
ul. Stawowa 4, 41-200
Show on map
id0230003249605
Other search results for: Paweł D'Anthoni P.H.U. Makson
REQUEST TO REMOVEPaweł - Znaczenie imienia Paweł - Wielka Księga Imion
https://www.ksiegaimion.com/pawel

Uczył Paweł Marcina, a sam głupi jak trzcina. Czy Paweł, czy Gaweł – to jedno. Nie będzie Pawła, to się weźmie Gawła. Ja o Pawle, on o Gawle. Paweł z Maciejem, wam oskomina, żeście nie pili takiego wina. Kiedy Paweł się nawróci, zima na wspak się odwróci. Paweł przewinił, powiesić Marcina. 

REQUEST TO REMOVEPaweł – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82

• Paweł I Romanow (1754-1801), car Rosji od 1796• Paweł Karadziordziewić (1893-1976), regent Jugosławii 1934-41• Paweł I Glücksburg (1901-1964), król Grecji od 1947• św. Paweł I, patriarcha Konstantynopola od 337 

REQUEST TO REMOVEPaweł z Tarsu – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_z_Tarsu

Paweł z Tarsu, Paweł Apostoł, Szaweł, hebr. ‏שָׁאוּל התרסי‎ Szaul ha-Tarsi (ur. ok. 5–10 w Tarsie w Cylicji, zm. ok. 64–67 w Rzymie) – Żyd z Tarsu, święty chrześcijański, męczennik. Zwany Apostołem Narodów, choć nie należał do grona dwunastu apostołów ani nawet do szerszej grupy uczniów Jezusa Chrystusa, towarzyszących mu w czasie Jego publicznej działalności. Był nawróconym faryzeuszem, który wcześniej prześladował chrześcijan. Czczony razem ze św. Piotrem Apostołem. Autor listów wchodzących w skład  

REQUEST TO REMOVEPaweł Nożyński - Fotograf Ślubny - Najpiękniejsze zdjęcia ...
https://pawelnozynski.pl/

Paweł idealnie wkomponował się w nasze wydarzenie. Goście już podczas ceremonii zwracali uwagę, że widać profesjonalizm i zaangażowanie fotografa. A efekt powalił - klimat zdjęć zaskoczył zarówno nas, jak i członków rodziny - niczego nie zabrakło. 

REQUEST TO REMOVEImieniny Pawła - kalendarz imienin Kalbi
https://www.kalbi.pl/imieniny-pawel

Paweł to imię pochodzenia łacińskiego (Paulus), należące do grupy najstarszych imion rzymskich. Paulus oznacza „mały", „drobny”. Już w epoce klasycznej Emiliusze wykorzystali je jako przydomek (cognomen). W dokumentach polskich pojawiło się w XII wieku jako Paulus (1155), później jako Paweł, Pawil, Pawoł czy Pawał. 

REQUEST TO REMOVEPaweł Szczepankiewicz Wójt - Strona główna | Facebook
https://pl-pl.facebook.com/wojtgminywierzbinek/

Paweł Szczepankiewicz Wójt. 2,4 tys. osób lubi to. Gmina Wierzbinek. Ważniejsze wydarzenia. Sprawy o znaczeniu lokalnym, regionalnym i krajowym. Tematyka ogólna. 

Paweł D'Anthoni P.H.U. Maksonul. Stawowa 441-200SosnowiecŚląskie883 926 343 https://static.tuugo.pl/images/323/653/logo_.jpg https://static.tuugo.pl/images/323/653/logo_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.