Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit PHN Młoda Białołęka Sp. z o.o.
     
 •  

  About Us

  Osiedle Młoda Białołęka znajduje się przy ulicy Geodezyjnej w Warszawie. Jest to idealne wręcz miejsce, aby odpocząć od zgiełku miasta i równocześnie mieć dostęp do sklepów, restauracji, centrum handlowego czy przedszkoli i przychodni zdrowia. Warto od razu wspomnieć, że osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i dojazd nie zajmuje więcej niż 30 minut. Niedaleko obiektu ma powstać także stacja metra.
  Mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe
  Przyszli mieszkańcy mają do wyboru prawie 200 mieszkań o różnym metrażu - od 36 aż do 82 m2. Lokalne znajdujące się na parterze posiadają ogródek, a mieszkania na wyższych kondygnacjach - balkony i loggie. Z kolei w podziemiach udostępniono spory parking dla lokatorów, który pomieści aż 500 pojazdów. Oczywiście na zewnątrz w obrębie osiedla także będą dostępne miejsca parkingowe. 
  Liczne udogodnienia dla mieszkańców 
  W części wspólnej warszawskiego osiedla dostępny jest również nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Ponadto inwestor planuje otwarcie klubu malucha. Dla starszych osób (i nie tylko) wokół osiedla zaaranżowano sporo zielonej przestrzeni z ławeczkami w celu odpoczynku i spotkania z sąsiadami. 
  Wizualizacje i zrzuty rozkładu mieszkań
  Na stronie mlodabialoleka.pl udostępniono zdjęcia budynków oraz wizualizacje wnętrz proponowanych mieszkań. W razie dodatkowych pytań przedstawiciele firmy deweloperskiej chętnie służą doradztwem. Lokale można już rezerwować - warto się spieszyć szczególnie, gdy klientowi zależy na mieszkaniach z ogródkiem, które są najszybciej sprzedawane.
  Znany i doświadczony deweloper 
  PHN to ceniona firma deweloperska, która działa w branży od lat. Na swoim koncie inwestor ma już sporo zrealizowanych projektów w warszawie oraz Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście. Marka stawia przede wszystkim na nowoczesne i ergonomiczne wykończenie budynków, co wpływa na komfort i zadowolenie przyszłych mieszkańców. Poza stawianymi obiektami, deweloper dużą uwagę przykłada do aranżacji wspólnej części i zadbania o tereny zielone znajdujące się w obrębie osiedla.

 •  Evaluations of PHN Młoda Białołęka Sp. z o.o.:
 •  

  Statistics:

  8times viewed
  70times listed
 
Geodezyjna 76, 03-290
Show on map
id0230003252937
PHN Młoda Białołęka Sp. z o.o.Geodezyjna 7603-290WarszawaMazowieckie609 698 888 https://static.tuugo.pl/images/414/348/phn_młoda_białołęka_sp.jpg https://static.tuugo.pl/images/414/348/phn_młoda_białołęka_sp.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.