Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit PRO-LOGIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
     
 •  

  About Us

  PRO-LOGIS na Targówku - elastyczne, niezawodne i kosztowo efektywne usługi logistyczne

  Poszukujesz firmy logistycznej, która zapewni Ci elastyczne i niezawodne usługi logistyczne w Warszawie? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Działając na warszawskim Targówku, nasza firma łączy w sobie długofalowe partnerstwa z owocnymi rezultatami.

  Dzięki wieloletnim doświadczeniom jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne pakiety usług logistycznych i magazynowych, dokładnie odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Nasza firma skupia się na elastyczności, niezawodności i optymalizacji kosztów, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług.

  Nasze rozwiązania logistyczne są nie tylko precyzyjne, ale także terminowe. Nasza firma jest znana z planowych dostaw, co sprawia, że Klienci chętnie powierzają nam swoje cenne towary. Dzięki zachowaniu światowych standardów oraz klarownemu łańcuchowi dostaw, jesteśmy absolutnym pionierem usług logistycznych.

  Nasz magazyn jest doskonale wyposażony i oferuje zarówno magazynowanie długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Potrafimy sprostać Twoim potrzebom, niezależnie od ich skali. Posiadamy również elastyczne rozwiązania foliowania, w tym foliowanie folią z nadrukiem, foliowanie termokurczliwe oraz foliowanie zestawów promocyjnych.

  W naszej ofercie znajduje się również konfekcjonowanie. Potrafimy kompletnie zabezpieczyć Twoje towary, dostosowując się do standardów sieci handlowych. Oferujemy kompletację zestawów promocyjnych oraz co-packing, aby zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w zarządzaniu Twoimi produktami.

  Nie zapominamy również o etykietowaniu. Dzięki temu Twoje produkty będą doskonale oznaczone i gotowe do trafić na rynek.

  Dodatkowo, oferujemy także usługi transportowe, aby zapewnić Ci pełen pakiet usług logistycznych. Nasza dogodna lokalizacja tuż przy obwodnicy Warszawy gwarantuje sprawną i kompleksową realizację każdej usługi.

  Skorzystaj z naszych usług logistycznych i dołącz do grona zadowolonych Klientów. Zapewniamy profesjonalne podejście, wysoką jakość i terminowość.

 •  Evaluations of PRO-LOGIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:
 •  

  Statistics:

  16times viewed
  74times listed
 
ul. Piotra Bardowskiego 10, 03-888
Show on map
id0230003255716
PRO-LOGIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. Piotra Bardowskiego 1003-888WarszawaMazowieckie501 489 484 https://static.tuugo.pl/images/491/71/pro-logis_spółka_z_ograniczoną.jpg https://static.tuugo.pl/images/491/71/pro-logis_spółka_z_ograniczoną.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.