Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit PROFESMEB MEBLE METALOWE - MEBLE BIUROWE S.C.
     
 •  

  About Us

  Przedsiębiorstwo Profesmeb ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mebli metalowych cechujących się solidnym i ergonomicznym wykonaniem. W celu zagwarantowania klientom umeblowania najwyższej jakości firma współpracuje wyłącznie z renomowanymi markami, na przykład Antrax, Malow, MDD, Polmarco czy Litpol. Dla ułatwienia udanych zakupów wszystkie wyroby są starannie opisane na stronie internetowej sprzedawcy.
  W ofercie dostępne są meble, którymi można z powodzeniem wyposażyć pomieszczenia znajdujące się w szkołach, szpitalach i urzędach. Sprzedawca proponuje też wyroby dla właścicieli restauracji, sklepów czy warsztatów samochodowych. Profesjonalna obsługa zapewnia pomoc w wyborze dostosowanych do osobistych wymagań rozwiązań, więc klienci mogą liczyć na szybką i satysfakcjonującą realizację zamówienia.
  W asortymencie można znaleźć nie tylko wysokiej klasy meble metalowe, lecz również wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Kolekcje przeznaczone do przestrzeni biurowych doskonale sprawdzą się zarówno małych i dużych pomieszczeniach. Doświadczony sklep online ma w ofercie funkcjonalne i estetyczne meble biurowe Svenbox ART, w których znajdują się zarówno klasyczne biurka, jak i modele wielostanowiskowe. Starannie przemyślane kolekcje obejmuję też stoły konferencyjne wraz z przystawkami.

 •  Evaluations of PROFESMEB MEBLE METALOWE - MEBLE BIUROWE S.C.:
 •  

  Statistics:

  8times viewed
  79times listed
 
Garbary 95B/17, 61-757
Show on map
id0230003252113
Other search results for: PROFESMEB MEBLE METALOWE - MEBLE BIUROWE S.C.
REQUEST TO REMOVEWszystkie produkty - Traffic Trends
https://traffictrends.shop/

Traffic Trends Sp. z o.o. NIP 7773174094 ul. Piątkowska 163 60-650 Poznań e-mail: [email protected] tel. 694 725 452 

PROFESMEB MEBLE METALOWE - MEBLE BIUROWE S.C.Garbary 95B/1761-757PoznańWielkopolskie61 623 22 83 https://static.tuugo.pl/images/71/883/profesmeb_meble_metalowe_.jpg https://static.tuugo.pl/images/71/883/profesmeb_meble_metalowe_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.