Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe K&P
     
 •  

  About Us

  Usługodawca stawia na zrównoważony rozwój i interesuje się innowacjami technologicznymi. Do swojej oferty wprowadził druk metodą fleksograficzną, a wydajna linia produkcyjna podnosi jakość świadczonych usług. Ponadto w firmie znajdują zatrudnienie pracownicy o wysokich kwalifikacjach, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia.

  Aby opakowania były wykonane w najwyższym standardzie, muszą spełniać kilka zasadniczych warunków. Są kontrolowane pod kątem:

  funkcjonalności i solidności konstrukcji, która często narażona jest na wiele wyzwań związanych z transportem i przechowywaniem na magazynach,
  estetyki i wykończenia najmniejszych detali (wygląd produktu i jakość opakowania mają ogromny wpływ na sukces sprzedaży i opinie konsumentów o marce),
  dopasowania do rodzaju zawartości, ponieważ parametry muszą zostać odpowiednio dopasowane (na przykład pudełka na bombki choinkowe i delikatne dekoracje powinny skutecznie chronić je przed stłuczeniem i uszkodzeniem),
  spełnienia indywidualnych wizji i potrzeb klienta.
  Pierwszym krokiem jest konsultacja z fachowcami i wycena zlecenia. Przedsiębiorcy mogą określić swoje oczekiwania. Ważna jest ilość i rodzaj produktów. Sprzedawcy pomogą dobrać optymalny materiał. Opakowania PCV czy PET? Tuby plastikowe, opakowania papierowe, barierowe, a może worki polipropylenowe? Możliwości jest bardzo wiele. Wszystkie z nich da się dostosować do określonej sytuacji i planowanej zawartości opakowania. Cennik jest precyzyjny i korzystny, dzięki czemu z oferty korzystają przedsiębiorstwa na różnym etapie rozwoju działalności. Wydajna linia produkcyjna pozwala na szybką realizację zamówień.

  Specjalizacją producenta jest wykrawanie opakowań z folii pet i wykonywanie nadruków. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami firmy.

 •  Evaluations of Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe K&P:
 •  

  Statistics:

  25times viewed
  725times listed
 
Konwaliowa 20, 62-095
Show on map
id0230003248029
Other search results for: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe K&P
REQUEST TO REMOVEPrzedsiębiorstwo – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przedsi%C4%99biorstwo

Przedsiębiorstwo – wyodrębniona prawnie i ekonomicznie jednostka gospodarcza.Istotą działalności przedsiębiorstwa jest produkcja dóbr lub świadczenie usług. Najczęściej definiowanym celem działalności przedsiębiorstwa jest osiąganie zysku poprzez zaspokajanie potrzeb konsumentów.Z perspektywy finansowej celem przedsiębiorstwa jest wzrost jego wartości rynkowej w średnim i ... 

REQUEST TO REMOVEStrona główna - Przedsiębiorstwo Fair Play
https://przedsiebiorstwo.fairplay.pl/

[Informacja prasowa] Ciekawi jutra – XXII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” Zdobądź Certyfikat Jakości Biznesu. Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” potwierdza uczciwość firmy, która go otrzymała, stanowi komunikat dla klientów i innych interesariuszy, że firma, która się nim legitymuje jest godna zaufania. 

REQUEST TO REMOVEPrzedsiębiorstwo - Zapytaj.onet.pl
https://zapytaj.onet.pl/encyklopedia/28576,,,,przedsiebiorstwo,haslo.html

Przedsiębiorstwo, zespół osobowych, rzeczowych oraz finansowych czynników wytwórczych zorganizowanych i skoordynowanych w celu prowadzenia działalności gospodarczej związanej z wytwarzaniem dóbr oraz świadczeniem usług - a zatem podejmowanym przedsięwzięciem gospodarczym - i wytwarzania w ten sposób nowych wartości, tworzących w sumie dochód narodowy. 

REQUEST TO REMOVESektor małych i średnich przedsiębiorstw – Wikipedia ...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sektor_ma%C5%82ych_i_%C5%9Brednich_przedsi%C4%99biorstw

Poza nielicznymi wyłączeniami, przedsiębiorca, u którego ponad 25% udziałów lub praw głosu wykonuje skarb państwa, nie może być uznany za małe lub średnie przedsiębiorstwo, bez względu na faktyczny poziom zatrudnienia, wartość przychodów czy bilansu (art 3 ust. 4). Przesłanki wspierania sektora MŚP 

REQUEST TO REMOVESynonim przedsiębiorstwo • Słownik synonimów do słowa ...
https://synonim.net/synonim/przedsi%C4%99biorstwo

Słowo „przedsiębiorstwo” w słownikach zewnętrznych. Poniżej zostały umieszczone linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono materiały związane z hasłem przedsiębiorstwo: » Odmiana rzeczownika przedsiębiorstwo przez przypadki. » Antonimy do słowa przedsiębiorstwo. » Wyjaśnienie znaczenia słowa przedsiębiorstwo. 

REQUEST TO REMOVEAGAT S.A.
http://www.agat-koluszki.pl/

Mając na względzie wymagania klientów, tak obecnych jak i przyszłych oraz ciągłe doskonalenie jakości realizowanych usług przyjęliśmy cele, do których konsekwentnie dążymy. Od 2000 roku Przedsiębiorstwo AGAT S.A. posiada system jakości ISO 9001 oraz AQAP 2110. 

REQUEST TO REMOVEprzedsiębiorstwo - tłumaczenie na angielski - słownik ...
https://pl.bab.la/slownik/polski-angielski/przedsiębiorstwo

Problem, z którym boryka się to przedsiębiorstwo, staje się wtedy problemem różnych krajów, a znalezienie rozwiązania na szczeblu europejskim staje się bardzo trudne. The problem of the firm then becomes a problem of various countries and a solution at the European level becomes very difficult. 

REQUEST TO REMOVEprzedsiębiorstwo – Wikisłownik, wolny słownik wielojęzyczny
https://pl.wiktionary.org/wiki/przedsi%C4%99biorstwo

(1.1) mikroprzedsiębiorstwo • przedsiębiorstwo prywatne / komunalne / narodowe / państwowe • przedsiębiorstwo produkcyjne / handlowe / usługowe / pogrzebowe / oczyszczania miasta • być zatrudnionym w przedsiębiorstwie • właściciel przedsiębiorstwa • prywatyzacja / likwidacja / podział / sprzedaż przedsiębiorstwa synonimy: 

REQUEST TO REMOVEHAK: Suwnica, Wciągarka Łańcuchowa / Linowa, Żuraw ...
https://www.hak.com.pl/hak/

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę ludzi, którzy rozwiążą Państwa problem. 

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe K&PKonwaliowa 2062-095Murowana GoślinaWielkopolskie504 003 018
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.