Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Marek Szafrański
     
 •  

  About Us

  Szafrański Utylizacja to profesjonalna firma dysponująca nowoczesnym zapleczem technologicznym pozwalającym w szybki i skuteczny sposób przetwarzać odpady spożywcze na alkohol etylowy. Oferta przeznaczona jest głównie dla przedstawicieli przemysłu spożywczego oraz piekarniczego i cukierniczego. Przedsiębiorstwo dysponuje stosownymi pozwoleniami na tego typu działalność od organów rządowych.
  Utylizacja odpadów realizowana jest z zachowaniem wszelkim niezbędnych standardów jakości i bezpieczeństwa oraz w sposób przyjazny dla środowiska. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie wypracować skuteczne metody o charakterze proekologicznym. Do przerobu odpadów spożywczych wykorzystywane są nowoczesne maszyny, a nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Szafrański Utylizacja podejmuje się przetwarzania takich produktów spożywczych jak przeterminowane słodycze, czekolady, dżemy czy pieczywo.

 •  Evaluations of Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Marek Szafrański:
 •  

  Statistics:

  12times viewed
  46times listed
 
Steszewska 6, 62-070
Show on map
id0230003252126
Przedsiębiorstwo Rolno Przetwórcze Marek SzafrańskiSteszewska 662-070KonarzewoWielkopolskie606 415 188
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.