Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Psycholog Warszawa - Spokój w głowie
     
 •  

  About Us

  Paraliżujący lęk, agresja, problemy wychowawcze oraz emocjonalne - między innymi takie problemy pomogą pokonać terapeuci pracujący w gabinecie Spokój w głowie dla osób z Kobyłki, Zielonki i Wołomina, mieszczącym się w Kobyłce.  Skuteczna psychoterapia jest możliwa dzięki częstym szkoleniom, w których uczestniczą wszyscy pracownicy naszej placówki. Praktykę kliniczną prowadzi Monika Chrapińska-Krupa, która wielokrotnie wypowiadała się w telewizji jako ekspert z zakresu psychologii oraz psychoterapii. W gabinecie niezbędne wsparcie znajdą zarówno dzieci, młodzież, jak również osoby dorosłe. W jakich sytuacjach warto udać się do psychologa? Usługi kierowane są do dorosłych i opiekunów dzieci cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, nadmierną agresję oraz problemy z nauką.

 •  Evaluations of Psycholog Warszawa - Spokój w głowie:
 •  

  Statistics:

  14times viewed
  23times listed
  0times contacted
 •  

  Keywords:

  Health & Medicine, psycholog dziecięcy, Health & Medicine Kobyłka, psycholog dziecięcy Kobyłka

  Psycholog Warszawa - Spokój w głowie - Kobyłka - Mazowieckie - spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa

 
Prusa 48/12, 05-230
Show on map
id0230003252503
Psycholog Warszawa - Spokój w głowiePrusa 48/1205-230KobyłkaMazowieckie501775717 https://static.tuugo.pl/images/924/852/psycholog_warszawa_-_spokój.jpg https://static.tuugo.pl/images/924/852/psycholog_warszawa_-_spokój.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.