Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Rex-stand
     
 •  

  About Us

  REX Stand jest agencją wyspecjalizowaną w produkcji kompletnych systemów reklamowych dla przedsiębiorstw, organizacji społecznych czy instytucji publicznych. Oferuje akcesoria znane w całej Polsce z solidności i estetycznej prezencji. Siedziba firmy znajduje się w Grodkowie w województwie opolskim, jednakże zamówienia składają podmioty z całego kraju. Grupą docelową dla agencji są małe, średnie oraz duże firmy, jak również inne podmioty zainteresowane systemami promocji.
  Szeroki asortyment składa się z najbardziej popularnych i wszechstronnych rozwiązań, które pozwalają na tanie i skuteczne zaakcentowanie obecności marki na imprezie jarmarkowej, targowej czy na dowolnym innym evencie o profilu sprzedażowym czy marketingowym. Wśród dostępnych w ofercie akcesoriów warto wymienić następujące:
  • stojaki wystawiennicze – idealne do promowania konkretnych produktów,
  • ścianki reklamowe – kolorowe, przykuwające wzrok dzięki grafice i odpowiedniemu oświetleniu,
  • windery reklamowe – doskonałe w kontekście akcji realizowanych na otwartej przestrzeni,
  • potykacze w lekkiej ramie aluminiowej lub z obciążeniem wodnym – stabilne i odporne na porywy wiatru.
  Wśród osiągalnych produktów znalazły się także kasetony ledowe oraz mobilne roll-upy, chętnie używane jako przenośny nośnik reklamowy. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym nowoczesnym zapleczem projektowym i technicznym, dzięki któremu jest w stanie w niedługim czasie przygotować komplet akcesoriów zgodnie ze specyfikacją zamówienia. Oczywiście każdy klient ma pełną swobodę w decydowaniu o tym, jak ma wyglądać gotowa ścianka targowa czy inny element. Warto dodać, że firma może przygotować dla klienta zarówno tekstylne ścianki reklamowe, jak i bardziej złożone w aspekcie technicznym modułowe ścianki reklamowe. Rozwiązania różnią się ceną, gabarytami oraz specyfiką konstrukcyjną.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Rex-stand:
 •  

  Statistics:

  10times viewed
  98times listed
 
Klubowa 1, 49-200
Show on map
id0230003250843
Rex-standKlubowa 149-200GrodkówOpolskie692 914 600 https://static.tuugo.pl/images/643/669/screenshot_2020-11-27_sklep_internetowy_.jpg https://static.tuugo.pl/images/643/669/screenshot_2020-11-27_sklep_internetowy_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.