Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Scandinavia Resort
     
 •  

  About Us

  Scandinavia Resort powstała z myślą o osobach planujących aktywny wypoczynek w pięknej, spokojnej okolicy. Goście mogą liczyć na noclegi w domkach i apartamentach. W pobliżu znajdują się liczne stawy z obszaru Natura 2000. Jednocześnie rodziny z małymi dziećmi mają łatwy dostęp do parków rozrywki, takich jak Energylandia i Zatorland. Pobyt urozmaica kopuła sferyczna i liczne udogodnienia. Klienci cenią tę ofertę przede wszystkim ze względu na:
  • komfortowe warunki i dobrze zorganizowaną bazę noclegową,
  • atrakcje dla osób w różnym wieku,
  • miłą atmosferę i całodobowe wsparcie pracowników recepcji,
  • dodatkowe udogodnienia, takie jak bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  Scandinavia w Zatorze zadbała o nowoczesne wyposażenie domków i pokoi. Goście mogą korzystać z aneksów kuchennych, zestawów ręczników i kosmetyków oraz sejfów do przechowywania prywatnych przedmiotów. Klimatyzacja pozwala na zachowanie optymalnej temperatury o każdej porze roku. Dzięki temu noclegi w najbardziej upalne doby nie wiążą się z dyskomfortem. Rezerwacji terminu można dokonać online, wystarczy skorzystać z intuicyjnego formularza.
  Zator to piękne miejsce, ale także bardzo dogodna baza wypadowa dla turystów. W pobliżu znajduje się nie tylko Zatorland i Energylandia. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Pogazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie, Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II i Jezioro Żywieckie położone przy Beskidzie Małym. W ramach rezerwacji noclegu można liczyć na zniżki na okoliczne atrakcje. Warto na bieżąco śledzić ofertę, ponieważ w regionie ciekawe wydarzenia odbywają się przez cały rok.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Scandinavia Resort:
 •  

  Statistics:

  1times viewed
  0times listed
 
ul.Stawowa 15, 32-640
Show on map
id0230003249888
Scandinavia Resortul.Stawowa 1532-640ZatorMałopolskie731 008 709 https://static.tuugo.pl/images/0/36/scandinavia_resort_.jpg https://static.tuugo.pl/images/0/36/scandinavia_resort_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.