Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Schaffer Pasek Sp. z o.o.
     
 •  

  About Us

  Spółka Schaffer Pasek, działająca przy ulicy Lnianej 1H w Łysomicach na północ od Torunia w województwie kujawsko-pomorskim, dostarcza na polski rynek niemieckie ładowarki, które okazują się sprzętem o bardzo szerokim zastosowaniu. Obejmuje on między innymi:
  • prace drogowe i budowlane,
  • usługi komunalne,
  • działalność rolniczą,
  • przemysł i logistykę.
  Podstawą działalności polskiego dealera jest sprzedaż. Ładowarki teleskopowe czy przegubowe mogą być wyposażone w liczne dodatki wpływające na ich ostateczne przeznaczenie i niezbędną funkcjonalność. Ceny u oficjalnego pośrednika są atrakcyjne – należy wspomnieć także o możliwości finansowania czy leasingu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ladowarkipasek.pl, można też skontaktować się bezpośrednio z odpowiednim działem.
  Na kupno zaawansowanych technologicznie maszyn z Niemiec decydują się zwykle podmioty, które używają podobnego sprzętu w swojej codziennej, dochodowej działalności. Łatwo jednak wyobrazić sobie sytuację osób, które nie potrzebują ładowarki w dłuższej perspektywie, a jedynie doraźnie. Wówczas najbardziej atrakcyjnym wyborem zdaje się wynajem na indywidualnych warunkach. Spółka Schaffer Pasek również w tym zakresie udziela kompleksowego wsparcia.
  Choć maszyny producenta z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem są znane z wysokiej jakości i wytrzymałości nawet na najbardziej niekorzystne czynniki, jak wszystkie sprzęty, eksploatują się, zużywają. Prace naprawcze i konserwatorskie są niezbędne, aby utrzymać maszynę na odpowiednim poziomie. W tym celu warto skontaktować się z omawianą firmą w Łysomicach, która dysponuje wszystkimi niezbędnymi zasobami, aby przeprowadzić kompleksowy i skuteczny serwis urządzeń sygnowanych marką Schaffer.
  Kontakt z dealerem niemieckiego producenta jest szansą na zdobycie wszystkich niezbędnych informacji o ładowarkach, które od kilkudziesięciu lat zmieniają oblicze prac budowlanych, drogowych, komunalnych, rolnych czy przemysłowych. Modele teleskopowe, przegubowe i inne należy oceniać pod kątem przydatności w konkretnym obszarze, a także takich parametrów jak:
  • moc,
  • maksymalny udźwig,
  • gabaryty,
  • dodatkowe wyposażenie.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Schaffer Pasek Sp. z o.o.:
 •  

  Statistics:

  24times viewed
  607times listed
 
Lniana 1h, 87-148
Show on map
id0230003248452
Other search results for: Schaffer Pasek Sp. z o.o.
REQUEST TO REMOVEŁadowarki Przegubowe - Schaffer Ladowarki Pasek
http://www.ladowarkipasek.pl/shop/2/ladowarki-przegubowe.html

Priorytetem firmy Schaffer jest dostarczanie rozwiązań ułatwiających pracę w trudnych warunkach oraz ciasnych pomieszczeniach. Z tego powodu, niezwykle rozbudowany segment kompaktowych ładowarek przegubowych cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli firm i … 

REQUEST TO REMOVESchaffer Ładowarki Pasek Sp. z o.o
http://www.ladowarkipasek.pl/contact

Kontakt. Schaffer Pasek Sp. z o.o. 87-148 Łysomice k. Torunia. Biuro. Tel. 56 640 00 57 biuro@ladowarkipasek.pl 

REQUEST TO REMOVEWyposażenie magazynów, planowanie magazynu | SSI-SCHÄEFER ...
https://www.ssi-schaefer.com/pl-pl

The dynamic nature of the print industry means that Müller Martini Druckverarbeitungs-Systeme AG require fast reactions and efficient material handling solutions … 

REQUEST TO REMOVEBogusław Schaeffer – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogus%C5%82aw_Schaeffer

Bogusław Julian Schaeffer, wzgl.Schäffer (ur. 6 czerwca 1929 we Lwowie, zm. 1 lipca 2019 w Salzburgu) – polski muzykolog, kompozytor, krytyk muzyczny, dramaturg, grafik i pedagog, autor szeregu monografii i artykułów poświęconych muzyce współczesnej i historii muzyki 

REQUEST TO REMOVESheaffer | Ekskluzywne artykuły piśmiennicze
http://sheaffer.com.pl/

Prelude Mini. Produkty dostępne w najlepszych agencjach reklamowych. 

REQUEST TO REMOVEschaffer - Sprzedajemy.pl
https://sprzedajemy.pl/temat/schaffer

Ogłoszenia o tematyce: schaffer na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne 

REQUEST TO REMOVESchaefer - Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Schaffer

Schaefer is an alternative spelling and cognate for the German word "Schäfer", meaning shepherd, which itself descends from the Old High German scāphare. Variants "Shaefer", "Schäfer" (a standardized spelling in many German-speaking countries after 1880), the additional alternative spelling "Schäffer", and the anglicised forms "Schaeffer", "Schaffer", "Shaffer", "Shafer", and "Schafer" are all common surnames.  

REQUEST TO REMOVEUżywane ładowarki Schaffer - maszyny na sprzedaż - Mascus ...
https://www.mascus.pl/budownictwo/uzywane-ladowarki/schaffer

Używane ładowarki Schaffer na sprzedaż. Zobacz wszytkie dostepne ogłoszenia z używanymi maszynymi z kategorii ładowarki Schaffer w serwisie - Polska 

REQUEST TO REMOVESchaffner
http://www.schaffner.pl/

Klamki miłe w dotyku Sprawdź naszą oferte wyjątkowych klamek. Przejdź do sklepu > ©2016 przez Schaffner.pl. Wszelkie prawa zastrzezone. Realizcja: Wojoweb. 

REQUEST TO REMOVEWyposażenie biura, zakładu i magazynu
https://www.schaefer-shop.pl/

Witamy u profesjonalnego dostawcy. Jesteśmy specjalistami . Od ponad 75 lat rozwijamy produkty dla przemysłu. Od naszej najbardziej znanej innowacji produktowej - skrzynki magazynowej Fix - aż do regałów wysokiego składowania, znajdziecie Państwo u nas markową jakość, która wyróżnia się niezawodnością, długą żywotnością i wysoką wartością użytkową. 

REQUEST TO REMOVESchaffer-Vega Diversity Systemのモニターアウト …
https://www.youtube.com/watch?v=i1Rm39RDLbc

16.03.2020 · Schaffer-Vega Diversity Systemのモニターアウトのブースト具合の参考映像....☆☆.YOUTUBEの字幕入りデス!☆☆ eiki0japan. Loading... 

Schaffer Pasek Sp. z o.o.Lniana 1h87-148ŁysomiceKujawsko-Pomorskie56 640 00 57 https://static.tuugo.pl/images/320/430/schaffer_pasek_sp_z.jpg https://static.tuugo.pl/images/320/430/schaffer_pasek_sp_z.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.