Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit SEDULUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
     
 •  

  About Us

  Sedulus Sp. z o.o. to dynamiczna agencja oferująca atrakcyjne możliwości zatrudnienia za granicą, szczególnie w Niemczech. Jeśli marzysz o ciekawej i dobrze płatnej pracy, mamy dla Ciebie wiele interesujących ofert.

  Poszukujemy mechaników, magazynierów oraz spawaczy. Potrzebujemy też operatorów CNC, którzy będą odpowiedzialni za obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń do obróbki metali i tworzyw sztucznych. Jeśli masz wykształcenie związane z mechaniką, elektroniką lub informatyką, to możliwe, że praca mechatronika jest dla Ciebie idealna. Jako mechatronik będziesz odpowiedzialny za doskonalenie różnych urządzeń.

  Nasza agencja działa energicznie i jest gotowa zapewnić Ci pracę od zaraz. Mamy również atrakcyjne oferty dla par, które chciałyby pracować razem w Niemczech. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom dostarczania najlepszych rozwiązań, zdobyliśmy uznanie naszych klientów.

  Dzięki bliskiej współpracy z klientami dobrze rozumiemy ich wymagania i oczekiwania. Nasza usługa została zoptymalizowana, aby skutecznie dobierać pracowników i uniknąć niepotrzebnych zakłóceń w funkcjonowaniu firmy.

  Naszym celem jest łączenie potrzeb pracodawców z oczekiwaniami pracowników, którzy szukają satysfakcjonującej pracy za granicą. Nasze dotychczasowe osiągnięcia pokazują, że potrafimy realizować naszą misję z sukcesem.

  Jeśli marzysz o stabilnej i dobrze płatnej pracy za granicą, skontaktuj się z nami już teraz. Sedulus Sp. z o.o. pomoże Ci znaleźć wymarzoną posadę i spełnić Twoje ambicje zawodowe.

 •  Evaluations of SEDULUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:
 •  

  Statistics:

  10times viewed
  81times listed
 
Augustyna Kośnego 3/4, 45-056
Show on map
id0230003255729
SEDULUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąAugustyna Kośnego 3/445-056OpoleOpolskie608 554 697 https://static.tuugo.pl/images/875/513/sedulus_spółka_z_ograniczoną.jpg https://static.tuugo.pl/images/875/513/sedulus_spółka_z_ograniczoną.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.