Tas-Met kontenery na śmieci, skup złomu - Wrocław
     
Close X

Tas-Met kontenery na śmieci, skup złomu - Wrocław
   Not evaluated yet
  •  

    About Us

    Tas-Met to doświadczona firma z Wrocławia, specjalizująca się w wynajmie kontenerów na śmieci oraz skupie złomu. Nasze usługi są adresowane do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji, zapewniając kompleksowe i elastyczne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami i recyklingu metali. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą w doborze optymalnego rozwiązania dla każdego klienta. W ofercie posiadamy kontenery o różnej pojemności i przeznaczeniu, od niewielkich pojemników do segregacji odpadów w domu, po duże kontenery przemysłowe. Wszystkie odpady i metale są przetwarzane w sposób bezpieczny i ekologiczny, co zapewnia naszym klientom spokojną głowę. Nasza firma stawia na jakość usług i profesjonalizm, co przekłada się na uznanie i zaufanie naszych klientów.

       |   Our company in social networks

 
Ślężna 112c, 53-111
Show on map
id0230003255218
Tas-Met kontenery na śmieci, skup złomu - WrocławŚlężna 112c53-111WrocławDolnośląskie713164647 https://static.tuugo.pl/images/715/935/tas-met_wrocław_-_wywóz.jpg https://static.tuugo.pl/images/301/987/tas-met_kontenery_na_śmieci.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.