Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Tomasz Posiadała
     
 •  

  About Us

  Dobra Terapia to propozycja od rehabilitanta Tomasza Posiadały, jaki na terenie Trójmiasta i okolic proponuje terapię manualną oraz zabiegi rehabilitacyjne. Obszerne doświadczenie, możliwość wizytacji w domu Klienta, empatia, duże zaangażowanie w pracę i bezsprzecznie profesjonalne podejście do pacjenta, któremu pragnie pomóc - tak w największym skrócie można przedstawić Tomasza Posiadałę, twórcę Właściwej Terapii z Trójmiasta. Jeżeli chcą Państwo przekonać się na własnym ciele, czy te słowa znajdą potwierdzenie - uprzejmie zapraszamy na domenę.

 •  Evaluations of Tomasz Posiadała:
 •  

  Statistics:

  48times viewed
  126times listed
  0times contacted
 
Słupska 11c/8, 80-382
Show on map
id0230003251067
Other search results for: Tomasz Posiadała
REQUEST TO REMOVETomasz Kalita – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Kalita

Tomasz Roman Kalita (ur. 8 lutego 1979 w Bielsku-Białej, zm. 16 stycznia 2017 w Warszawie) – polski polityk, w latach 2008–2011 rzecznik prasowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Życiorys. Grób Tomasza Kality na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Rozpoczął ... 

REQUEST TO REMOVEWitamy na stronie firmy PPHU Wawrzinek.
http://www.wawrzinek.pl/

Na wyposażeniu firmy znajdują się profesjonalne elektronarzędzia, urządzenia pomiarowe, niezbędne do sprawnego i fachowego wykonywania robót. Współpracujemy z dużymi hurtowniami elektrycznymi, co w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawia, że jakość naszych usług pozostaje od lat na wysokim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. 

REQUEST TO REMOVEZSP nr 1 w Siedlcach
https://www.moodle.zsp1.siedlce.pl/

Tomasz Pachecki (12) Piotr Prekurat (6) Danuta Bojar (2) Czesław Alaba (1) Tomasz Końko (7) Piotr Jastrzębski (15) Rafał Polański. Stefania Lipińska (2) Anna Kisielińska (3) Edyta Kosyl. Izabela Pniewska-Tararuj (1) Jacek Nicewicz. Tomasz Olędzki (1) Renata Bryzek (2) Urszula Boczarska. Dariusz Baj (1) Katarzyna Talacha. 

REQUEST TO REMOVETomasz Tomczykiewicz – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Tomczykiewicz

Tomasz Kazimierz Tomczykiewicz (ur.2 marca 1961 w Pszczynie, zm. 28 listopada 2015 w Katowicach) – polski polityk, poseł na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji, samorządowiec, od 2010 do 2011 przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, od 2011 do 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki.. Życiorys. Syn Tadeusza i Teresy. Z wykształcenia magister inżynier ... 

REQUEST TO REMOVETomasz (@tomasz_ma2) | Twitter
https://twitter.com/Tomasz_ma2

We would like to show you a description here but the site won’t allow us. 

REQUEST TO REMOVETwitter
https://twitter.com/cwiakala

We would like to show you a description here but the site won’t allow us. 

REQUEST TO REMOVETomasz-lis-program - Vod
https://vod.pl/tomasz-lis-program

Nowy odcinek programu - poniedziałek o godz. 15 na Newsweek.pl i Onet.pl. Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny, publicysta, prowadzący i reporter, mający w swoim dorobku pracę korespondenta Wiadomości w Stanach Zjednoczonych i prowadzenie głównych programów informacyjnych Telewizji Polskiej, TVN i Polsatu; w latach 2010–2012 redaktor naczelny tygodnika „Wprost”, od 2012 ... 

REQUEST TO REMOVETomasz Pilch’s Instagram profile post: “😁 No i git 😅 5 ...
https://www.instagram.com/p/CLhlKdzHjgJ/

3,089 Likes, 31 Comments - Tomasz Pilch (@tomasz.pilch.official) on Instagram: “😁 No i git 😅 5 miejsce bardzo mnie cieszy 😅 Gratulacje dla @stefek.hula 🥇🏆” 

REQUEST TO REMOVEKonior Studio
http://koniorstudio.pl/

Projekty. Aktualności. Studio 

REQUEST TO REMOVETomasz Pilch on Instagram: “Dziękuje za te słowa wsparcia ...
https://www.instagram.com/p/CLP5GuBHUgo/

@tomasz.pilch.official posted on their Instagram profile: “Dziękuje za te słowa wsparcia, lecz zawody w Zakopanem się dla mnie zakończyły niestety jeden skok…” 

Tomasz PosiadałaSłupska 11c/880-382GdańskZachodniopomorskie503770437
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.