Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Usługi BHP Jeannette Fudała
     
 •  

  About Us

  Na stronie internetowej dostępnej pod adresem bhp-uslugi-szkolenia.pl można znaleźć informacje dotyczące szkoleń z pierwszej pomocy organizowanych na Białołęce w Warszawie. Oferta jest kierowana zarówno do lokalnych przedsiębiorców, jak również zarządców instytucji publicznych czy przedstawicieli placówek edukacyjnych. 
  Szkolenie z pierwszej pomocy w szkole
  Spora grupę odbiorców stanowią uczniowie w różnym wieku oraz nauczyciele, dlatego firma regularnie prowadzi kursy pierwszej pomocy dla dzieci. Oczywiście zakres zajęć jest odpowiednio dopasowany do wieku uczestników, a wiedza jest przekazywana w prosty i ciekawy sposób. Podczas szkoleń używa się także fantomów w celu dokładnego zobrazowania czynności podejmowanych podczas udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. 
  Kurs pierwszej pomocy - Warszawa Białołęka
  Najcześciej kursy są przeprowadzane w lokalnych zakładach pracy, aby pracownicy wiedzieli, jak się zachować w chwili zagrożenia. Klient może liczyć na indywidualne dopasowanie zakresu zajęć z uwzględnieniem rodzaju prowadzonej firmy. W ofercie dostępny jest także kurs pierwszej pomocy EFR, który jest akceptowany na całym świecie (to doskonała opcja m.in. dla pracowników, którzy wyjeżdżają za granicę na delegacje).
  Szkolenia BHP i PPOŻ - Warszawa Białołęka
  Firma proponuje także przeprowadzenie wstępnych i okresowych kursów BHP i PPOŻ, podczas których zostaną przedstawione różnego rodzaju symulacje w celu zdobycia umiejętności radzenia sobie w momentach zagrażających życiu i zdrowiu. Mowa tutaj zarówno wypadkach na terenie zakładu, jak i pożaru. 

 •  Evaluations of Usługi BHP Jeannette Fudała:
 •  

  Statistics:

  18times viewed
  45times listed
 
Skarbka z Gór 122 E lok. 47, 03-287
Show on map
id0230003252495
Usługi BHP Jeannette FudałaSkarbka z Gór 122 E lok. 4703-287WarszawaMazowieckie603 847 993 https://static.tuugo.pl/images/543/454/screenshot_2021-07-07_at_09-21-50.jpg https://static.tuugo.pl/images/543/454/screenshot_2021-07-07_at_09-21-50.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.