Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Well Done Business Sp. z o. o.
     
 •  

  About Us

  Well Done Business Sp. z o. o. to zespół fachowców z Warszawy, którzy wystawiają pomocną dłoń do przedsiębiorców. Oferta współpracy kierowana jest do młodych osób, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z biznesem lub niedawno ruszyli ze startupem i napotkali pierwsze trudności oraz do doświadczonych właścicieli firm istniejących już na rynku nawet od wielu lat. Misją specjalistów jest poprawa osiągów, a zatem i zysków notowanych przez podmioty gospodarcze.
  Ekipa może przygotować biznesplan dla początkujących. Będzie on nie tylko strategią pozwalającą osiągnąć sukces, ale także uzyskać właściwe dotacje na prowadzenie działalności. Bardzo często bez nich założenie firmy staje się niemożliwe. Nierzadko jednak jest to niewystarczające finansowanie, by spełnić swoje marzenia. W takich przypadkach zespół opracuje wniosek o kredyt. Będzie on poparty argumentacją uwzględniającą rzetelne analizy finansowe i wyniki szczegółowych badań rynkowych, co znacznie zwiększa szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji banku.
  Na wsparcie mogą liczyć również przedsiębiorcy funkcjonujący już na rynku i zamierzający rozwinąć swoją markę, dotrzeć do szerszego grona klientów oraz poprawić swoje przychody. Podczas pisania biznesplanu dla takich kontrahentów profesjonaliści proponują usprawnienia wewnętrzne. Jeśli ich wprowadzenie wymaga dysponowania budżetem, w dokumencie zawierane są odpowiednie kalkulacje na potrzeby starania się o przydzielenie dotacji.
  Oferta pomocy jest kompleksowa. Doradcy zajmują się nie tylko pisaniem koncepcji prowadzenia podmiotu gospodarczego, ale oferują też:
  • obsługę procesu inwestycyjnego;
  • doradztwo prawne;
  • strategiczne wsparcie i aktualizowanie modelu biznesowego.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Well Done Business Sp. z o. o.:
 •  

  Statistics:

  7times viewed
  92times listed
 
Krakowskie Przedmieście 79/300, 00-079
Show on map
id0230003250143
Well Done Business Sp. z o. o.Krakowskie Przedmieście 79/30000-079WarszawaMazowieckie530 600 287 https://static.tuugo.pl/images/776/761/well_done_business_sp.jpg https://static.tuugo.pl/images/776/761/well_done_business_sp.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.