Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Edit Zakład pogrzebowy Żałobnik
     
 •  

  About Us

  Zakład pogrzebowy Żałobnik powstał z myślą o udzielaniu kompleksowego wsparcia osobom, które doświadczyły śmierci bliskiej osoby. W takiej sytuacji szczególnie ważna jest empatia i indywidualne podejście do każdego żałobnika. Oferta obejmuje między innymi międzynarodowy przewóz zmarłych, usługi krematorium, organizację pogrzebu i stypy. Kontakt z pracownikami można nawiązać przez całą dobę. Wystarczy zadzwonić.
  Według polskich przepisów w ciągu trzech dni od śmierci należy zgłosić ją do Urzędu Stanu Cywilnego. Konieczne jest przygotowanie odpowiednich dokumentów, takich jak świadectwo zgonu i dowód osobisty zmarłego oraz potwierdzenie tożsamości bliskiej osoby załatwiającej sprawy urzędowe. Dom pogrzebowy może przejąć kwestie formalne. Współpraca rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji i określenia oczekiwań klienta. Należy ustalić między innymi:
  • model trumny lub urny, która odpowiada gustom zgromadzonych żałobników i pozwala na godne przechowanie zwłok,
  • sposób pochówku (najczęściej jest to tradycyjna ceremonia kościelna, co wymaga kontaktu z księdzem, uzgodnienia terminu oraz przebiegu ostatniego pożegnania),
  • kwestie związane z organizacją stypy,
  • zasady opieki nad grobem po przeprowadzeniu prac kamieniarskich i wykonania nagrobka.
  Coraz popularniejszą usługą jest sprzątanie grobów. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie samodzielnie zadbać o porządek w miejscu pochówku. Dotyczy to na przykład ludzi starszych i krewnych mieszkających daleko od cmentarza. Pracownicy firmy zajmą się uprzątnięciem wypalonych zniczy i zwiędłych kwiatów oraz zastąpią je nowymi. Zimą będą odśnieżać nagrobek, a jesienią usuwać spadające na niego liście. Zakład pogrzebowy zapewnia wysokiej jakości materiały kamieniarskie, w tym marmur i granit. Są one odporne na mróz, wilgoć i szkodliwe działanie promieniowania słonecznego.

 •  Evaluations of Zakład pogrzebowy Żałobnik:
 •  

  Statistics:

  10times viewed
  192times listed
 
ul. Zagrody 5, 36-020
Show on map
id0230003255313
Zakład pogrzebowy Żałobnikul. Zagrody 536-020TyczynPodkarpackie885 306 506 https://static.tuugo.pl/images/56/43/screenshot_2023-05-16_at_14-39-43.jpg https://static.tuugo.pl/images/56/43/screenshot_2023-05-16_at_14-39-43.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.